Koncertui besiruošiantys „Rebelheart“ pasidalino prieš 20 metų daryta nuotrauka

„Rebelheart“ / Asmeninio albumo nuotr.
„Rebelheart“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-02 13:42
AA

Ar dažnai atsiverčiate vaikystės albumus? Dažnai pasineriate į prisiminimus? Populiariausia šalies roko grupė pasidalino beveik prieš 20 metų atlikti fotografija – ar atpažįstate, kas jie?

Roko grupė „Rebelheart“ pasidalino fotografija, kurioje jie dar jauni, merginų dievaičiai bei tikro ir profesionalaus roko atlikėjai! Šioje nuotraukoje pozuoja tie patys lyg šiol grupės nariai – Darius Mickus, Regimantas Turuta, Dainius Urbanavičius ir Kęstutis Jurkšaitis.

„Taip, mes esam tikras fenomenas. Mes neišskiriami! Anksčiau buvo madinga samdyti muzikantų. Ir mes kvietėmės, tarkime, grojantį triūba ar kontrabosu. Vis dėlto, tai buvo tik epizodiniai grupės nariai. Tačiau nuo pradžios iki šiandien mūsų, keturių triukšmingųjų vyrukų, branduolys liko nepakitęs. Kuris iš mūsų lyderis ar vadovas? Išdusiu paslaptį, tokio grupėje nėra. Visi išsakome savo nuomonę, pastabas, argumentus ir kontrargumentus. Ir visus klausimus sprendžiame kartu!“ – sakė grupės vokalistas Darius Mickus.

Grupė „Rebelheart“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Fotografija nostalgiškus prisiminimus sukelia ir tiems grupės gerbėjams, kurie grupės veiklą stebi nuo jų gyvavimo pradžios! Ilgi plaukai, odinės striukės, plačios kelnės ir batai ant platformų – tai buvo „Rebelheart“ prieš beveik 25 metus, o dabar vyrai stebina naujomis detalėmis, nepamiršdami nustebinti ir naujomis dainomis bei koncertais.

Kaip tik šiuo metu grupė labai aktyviai ruošiasi vieninteliam tokiam koncertui „Combo“ vasaros terasoje, kuris įvyks jau rugpjūčio 27 dieną.