Konkursui „Mis Visata“ Maskvoje besiruošianti Simona Burbaitė: „Nesu prastesnė už operuotas gražuoles“

Simona Burbaitė Maskvoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Burbaitė Maskvoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-10-25 13:28
AA

Lapkričio 9-ąją Maskvoje vyksiančiame konkurse „Mis Visata 2013“ Lietuvai atstovaujanti Simona Burbaitė Rusijoje vieši nuo šeštadienio. Čia ji intensyviai ruošiasi pasirodymui, tad laisvo laiko linksmybėms ir turistavimui visai nelieka. Vis dėlto bent kol kas gražuolė tikina, kad Rusijoje leidžiamas laikas – kupinas įspūdžių, o jos grožį jau spėjo įvertinti konkurso rengėjai.

Šiuo metu gražuolė tikina, jog Maskvoje patirti įspūdžiai – labai geri. „Nuo pat atvykimo tempas čia yra nežmoniškas, labai gerai, kad jau Lietuvoje tam ruošiausi“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Burbaitė.

Šiuo metu Maskvoje ji aktyviai ruošiasi pasirodymui konkurse, tad per darbus dar nieko mieste nespėjo apžiūrėti. „Kol kas dar nieko nemačiau, išskyrus „Crocus city hall“ areną. Ten vyko matavimai, fotosesijos ir filmavimai“, – pasakojo mergina.

Simona Burbaitė Maskvoje ruošiasi „Mis Visata 2013“ konkursui (11 nuotr.)
+5

Pasakodama apie gyvenimo sąlygas, kurios suteiktos visoms „Mis Visata 2013“ dalyvėms, S.Burbaitė taip pat negaili gražių žodžių. Tiesa, sako, galėtų būti ir geriau, tačiau skųstis tikrai nėra kuo: „Gyvenimo sąlygos tikrai geros, na, ne 5 žvaigždučių viešbutis, bet svarbu, kad švaru, yra kur miegoti. Nors kambariai labai maži. Todėl tos merginos, kurios atvyko su 6-8 lagaminais, skundžiasi. Aš turiu tik du lagaminus, tad man viskas gerai.“

Kalbėdama apie kitų šalių atstoves S.Burbaitė patikina, kad visos iki vienos konkurso dalyvės – labai draugiškos. Geriausiai ji sutaria su Indonezijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Suomijos, Ispanijos ir Ekvadoro atstovėmis. „Galbūt todėl, kad atvykome vienos pirmųjų“, – svarsto gražuolė.

Simona Burbaitė (kairėje) Maskvoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Burbaitė (kairėje) Maskvoje / Asmeninio archyvo nuotr.

S.Burbaitės teigimu, rūpesčio konkurso dalyvėms tikrai netrūksta, organizatoriai neišskiria nė vienos šalies atstovės. Priešingai nei pačios dalyvės: „Kol kas konkurencijos nejaučiu, tačiau iš pačių dalyvių pusės labai jaučiasi, kad jos skiria didesnį dėmesį tokių šalių kaip Prancūzija ar Rusija atstovėms. Tačiau visi „Mis Visatos 2013“ darbuotojai niekam nedaro jokių nuolaidų, nieko neišskiria.“

Merginą stebina kai kurių dalyvių išvaizda – išvydusi plastinės chirurgijos skalpelio pjūvius patyrusias gražuoles, ji tik dar labiau džiaugiasi, kad yra visiškai natūrali. 

„Tikrai džiaugiuosi, kad esu 100 proc. natūrali, nes čia galima pamatyti „tobulo“, bet ne natūralaus grožio pavyzdžių. Nemanau, kad esu kažkuo prastesnė už tas, kurių nosys operuotos, o krūtinės padidintos. Žmogus turi turėti charizmą, jo akys turi degti. Tada nereikia jokių patobulinimų“, – svarstė mergina. 

Natūralų S.Burbaitės grožį įvertino ir aplinkiniai: „Gavau nemažai komplimentų iš fotografų, vizažistų, operatorių. Tikiuosi, tai tik padės!“

Nors iki konkurso „Mis Visata 2013“ liko tik kiek daugiau nei 2 savaitės, S.Burbaitė tikina vis dar nepajautusi jaudulio: „Jaudulio nejaučiu ir mėgaujuosi kiekviena čia praleista akimirka. Dar liko 2,5 savaitės jauduliui ateiti!“

Į Maskvą atvykusi Lietuvos atstovė Simona Burbaitė ruošiasi „Mis Visata 2013“ finalui (9 nuotr.)
+3
Simona Burbaitė (kairėje) Maskvoje / Asmeninio archyvo nuotr.