„Kortų namelio“ žvaigždė Kevinas Spacey kaltinamas seksualine prievarta prieš tris vyrus

Kevinas Spacey / Scanpix nuotr.
Kevinas Spacey / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-26 17:45
AA

Holivudo aktoriui Kevinui Spacey pateikti keturi kaltinimai dėl seksualinės prievartos prieš tris vyrus, pranešė Jungtinės Karalystės karališkoji prokuratūra.

CPS Specialiųjų nusikaltimų skyriaus vadovė Rosemary Ainslie užsienio žiniasklaidai pranešė, kad 62 metų Kevinui Spacey pateikti keturi kaltinimai dėl seksualinės prievartos prieš tris vyrus.

Aktorius taip pat buvo apkaltintas privertęs asmenį užsiimti lytiniais santykiais be sutikimo.

Teigiama, kad kaltinimai „Kortų namelio“ žvaigždei K.Spacey buvo pateikti peržiūrėjus Metropoliteno policijos tyrimo metu surinktus įrodymus.

„Karališkoji prokuratūra primena visiems suinteresuotiesiems, kad baudžiamasis procesas prieš K.Spacey yra vykdomas ir kad jis turi teisę į nešališką teismą“, – prokuratūros pranešimą cituoja „Guardian“. 

Kevinas Spacey / Scanpix nuotr.

Kol kas karališkoji prokuratūra nepateikia jokios informacijos apie tai, kada bus surengtas teismo posėdis, tačiau jau dabar teigiama, kad K.Spacey pareikšti kaltinimai susiję su trimis ieškovais.

Kaip praneša „Sky News“, įtariami seksualiniai nusikaltimai galėjo būti įvykdyti 2005 m. kovą, 2008 m. rugpjūtį ir 2013 m. balandžio mėnesį. Visi incidentai įvyko Londone, išskyrus vieną 2013 m. incidentą, kuris įvyko Glosteršyre, Anglijoje.

Paties K.Spacey atstovai kol kas neatsakė į užsienio žiniasklaidos raginimus pakomentuoti.

Pirmasis asmuo, viešai apkaltinęs K.Spacey seksualiniu priekabiavimu, buvo aktorius Anthony Rappas. Jis dar 2017 metais pareiškė, kad K.Spacey XX a. devintajame dešimtmetyje, kai jam buvo 14 metų, seksualiai priekabiavo prie jo.