Kim Kardashian prabilo apie persileidimą

Kim Kardashian su dukra North West / „Interview“ žurnalo fotosesijos
Kim Kardashian su dukra North West / „Interview“ žurnalo fotosesijos
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-22 19:26
AA

Realybės šou ir socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian neslepia nuo visuomenės net ir labai skaudžių jos gyvenimo faktų.

Pranešama, kad šiuo metu Kim isu vyru Kanye Westu laukia šeimos pagausėjimo. Teigiama, kad šeima naudojasi pakaitinės motinos paslaugomis, o ši gimdyti turėtų sausį. Pora taip pat augina North ir Saint.

„Keeping Up With The Kardashians“ specialiosios 10 metų jubiliejaus laidos anonse Kim prisiminė pirmąjį nėštumą, kurio metu jai teko patirti tikrą košmarą: kol ji laukėsi dukrelės North, gydytojai po apžiūros pranešė, kad vaikelio širdis nebeplaka.

Medikai teigė, kad Kim turėtų ruoštis operacijai, kurios metu bus pašalintas vaisius. Vis dėlto, po pakartotinės apžiūros medikai vėl aptiko širdelės plakimą. Mergaitė gimė 2013 m. birželį.

„Tuo metu maniau, kad patyriau persileidimą. Buvau visiškai tikra, tai patvirtino net gydytojai. Jie sakė: „Tu patyrei persileidimą“. Tai nutiko prieš Padėkos dieną ir tai buvo blogiausia šventė per visą mano gyvenimą“, – prisiminimais dalijosi žvaigždė.

Kim Kardashian su vaikais Meksikos paplūdimyje (8 nuotr.)
+2