Kosmetologė apie profesionalią kosmetiką: kodėl jos nėra parduotuvėje, bet ją verta atrasti?

Kosmetologė Loreta Valatkevičienė/ Projekto partnerio nuotr.
Užsakovas
Šaltinis: Reklama
AA

Dažna moterų problema – sausa oda, kurią reikia nuolatos drėkinti, tačiau dauguma neatranda kosmetikos, kuri patiktų be išlygų. Kosmetologė, Kauno kolegijos kosmetologijos katedros dėstytoja, „Phyt‘s Lietuva“ trenerė ir edukatorė Loreta Valatkevičienė dalijasi patirtimi: apie išskirtinę natūralią kosmetiką, odos priežiūrą ir grožio atradimus.

Papasakokite apie natūralią PHYT‘S kosmetiką su hialurono rūgštimi. Kuo ji, jūsų nuomone, skiriasi nuo kitų panašių produktų?

Pradėsiu nuo pat pradžių, nes PHYT‘S kosmetika išties turi daug gerų savybių ir pranašumų. Augalinės medžiagos, naudojamos kuriant šią kosmetiką yra auginamos ekologiniuose ūkiuose, kruopščiai jas prižiūrint, nenaudojant sintetinių trąšų, herbicidų.

Drėkinamosios linijos produktai ilgus metus kuriami ir tikrinami mokslininkų natūropatų, sertifikuojami COSMEBIO sertifikatu, tai reiškia atitinka aukščiausius ekologiškos, natūralios kosmetikos standartus – yra 100 procentų natūralūs, be sintetinių konservantų, dažiklių, kvėpiklių, tirštiklių ir pan.

PHYT‘S sukūrė ištisą drėkinamųjų produktų liniją, pradedant odos nuvalymu – miceliniu vandeniu, baigiant drėkinamaisiais kremais, kurie individualiai pritaikyti įvairiems odos tipams bei būklėms, kurių poveikį ženkliai sustiprina serumas bei kaukė.

Dėka aktyviųjų ingredientų visi PHYT‘S AQUA linijos produktai aprūpina odą drėgme ir natūraliai reguliuoja drėgmės išlaikymo procesą įvairiuose odos sluoksniuose. Skirtingų dydžių molekulinės masės patentuota hialurono rūgštis aprūpina odą drėgme, medžio cukrus maitina raumenis, lėtai skverbdamasis į audinius nepatenka į kraujotaką, veikia antibakteriškai, augalinės kilmės glicerinas, skvalenas, betainas, biotechnologijų pagalba išgautas propandiolis, saulėgrąžų aliejus, vaškai, augaliniai aliejai neleidžia odai jos netekti, tarsi „užrakina“ ją, stiprindami apsauginį odos barjerą, skatinamas fiziologinis odos atsinaujinimas. 

Visi šios linijos produktai puikiai dera tarpusavyje, papildydami vienas kitą,  juose susipina aromaterapijos ir fitoterapijos sinergija, efektyvumas ir saugumas. Pakuotės – puikiai išsaugančios priemonių savybes ir draugiškos aplinkai.

Kosmetologė Loreta Valatkevičienė/ Projekto partnerio nuotr.

Jei PHYT‘S hialurono rūgštis patentuota, tai ji kažkokia ypatinga? 

Kaip jau minėjau, PHYT‘S kosmetika atitinka aukščiausius natūralios, ekologiškos kosmetikos standartus, o patentuota hialurono rūgštis išties ypatinga. Ši skirtingos molekulinės masės hialurono rūgštis biofermentacijos būdu (kitaip sakant – viskas, kas vertingiausia augaluose, išgaunama ir koncentruotai panaudojama) išgaunama iš kviečių ir kukurūzų.

Šios hialurono rūgšties pagalba oda aprūpinama drėgme raginiame, dermos sluoksniuose, pagreitinamas audinių ląstelių atsinaujinimo procesas, gerinama mikrocirkuliacija, skatinamas naujų odos ląstelių dalijimąsis. Fermentacijos dėka hialurono rūgštis tampa itin lengvai absorbuojama bioaktyvia medžiaga, kuri yra veiksmingesnė, efektyvesnė ir geriau toleruojama net pačios jautriausios odos.

Ar yra atlikta tyrimų apie tai, koks PHYT‘S drėkinamųjų produktų efektyvumas?

Ne tik PHYT‘S produktų kūrimas vyksta jaučiant didžiulę atsakomybę prieš klientą, gamtą, tačiau ir jų kokybė bei efektyvumas kruopščiai tiriami. PHYT‘S drėkinamoji linija, skirta odos priežiūrai namuose, turi šešis produktus, su kuriais buvo atlikti tyrimai in vivo  – 10 moterų naudojo šiuos produktus kojų arba dilbio srityse ir buvo vertinami odos pokyčiai. Taip pat buvo vertinamas moterų pasitenkinimo kosmetinėmis priemonėmis bei odos pokyčiais laipsnis. 

Naudojant PHYT‘S micelinį vandenį, praėjus  1-ai valandai po panaudojimo, odos drėgmė padidėjo 46 procentais, praėjus 3 valandoms – 45 proc. 

Moterims, naudojusioms PHYT‘S drėkinamąjį fluidą, odos drėgmė, praėjus 6 valandoms po panaudojimo, padidėjo 70 proc., po 8 valandų – 69 proc., po 24 valandų – 28 proc. 

Tyrimo rezultatai, naudojant drėkinamąjį kremą taip pat įspūdingi – po 6 val. odos drėgmė buvo padidėjusi 68 proc., po 8 val. – 60 proc., po paros – 22 proc.

Panaudojus drėkinamąjį kremą, kuris ne tik drėkina, bet ir maitina odą, po 6 valandų odos drėgmė buvo padidėjusi 73 proc., po 8 valandų rezultatas dar pagerėjo – drėgmė padidėjo 76 proc., po paros – 36 proc.

Moterys, kurios naudojo drėkinamąsias kaukes, liko labai patenkintos ne tik pagerėjusia odos drėgme (iš karto po kaukės panaudojimo jų odos drėgmė pakilo 20 procentų), bet ir pojūčiais. 

Drėkinamojo serumo panaudojimas taip pat atnešė puikius rezultatus – po 6 val – 88 proc., po 8 val – 78 proc. ir 28 proc. – po 24 valandų.

Skaičiai tikrai įspūdingi, leidžiantys įvertinti kosmetinių priemonių kokybę bei efektyvumą. Jei dabar rašyčiau mokslinį straipsnį, drąsiai galėčiau teigti, jog rezultatas statistiškai reikšmingas. Na, o mano praktinis tyrimas, t.y. darbas su šiais produktais, leidžia man drąsiai pasakyti, kad klientų oda tikrai gavo tinkamą kiekį drėgmės ir rezultatai – ilgalaikiai. 

PHYT‘S kosmetika / Projekto partnerio nuotr.

Kokias priemones iš PHYT‘S linijos su hialurono rūgštimi rekomenduotumėte naudoti? Koks būtų optimalus priemonių komplektas?

Odos grožis prasideda nuo įprastų kasdieninių ritualų – jos prausimo ir valymo, tonizavimo. Tinkamai nuprausta oda bus sveika oda, todėl pirmiausiai derėtų naudoti drėkinamąjį micelinį vandenį, kurio pagalba nuvalysite dekoratyvinę kosmetiką, prakaitą, dulkes ir kitus nešvarumus. Šis micelinis vanduo ir tonizuoja odą, o tai reiškia, jog oda bus paruošta tolesniems priežiūroms etapams, geriau pasisavins kitas priemones. 

Visiems savo klientams rekomenduoju naudoti serumus, tad ne išimtis ir drėkinamasis PHYT‘S serumas. Serumas – tai koncentruota priemonė, greitai pasiekianti gilesnius odos sluoksnius ir todėl labai efektyvi. Tad, PHYT‘S drėkinamasis serumas privalo būti jūsų kosmetikos krepšelyje.

Kitas veido odos priežiūros etapas – kremo naudojimas. Kremas, skirtingai nei serumas, yra ne tokia koncentruota priemonė, jos tekstūra yra tirštesnė, jo poveikis ne toks greitas. Šiek tiek skiriasi ir funkcijos – kremas labiau veikia viršutinį odos sluoksnį, ne tik jį drėkindamas, tačiau ir apsaugodamas nuo drėgmės praradimo. PHYT‘S drėkinamąjį kremą galime rinktis priklausomai nuo odos tipo ir būklės. 

Siekiant suteikti odai maksimalų drėgmės kiekį ir tuo pačiu gauti daug malonumo prižiūrint odą, rekomenduoju odos priežiūros ritualą papildyti drėkinamąja kauke, ją patogu naudoti kaip greitąją pagalbą odai po skrydžių, buvimo saulėje, kalnuose ir pan.

Kosmetologė Loreta Valatkevičienė/ Projekto partnerio nuotr.

Nei parduotuvėje, nei vaistinėje PHYT‘S kosmetikos nenusipirksi, ją naudoja kosmetologai. Kodėl?

PHYT‘S – ne tik natūrali, ekologiška, veiksminga kosmetika, ji – profesionali kosmetika. Nuo pat jos atsiradimo iki panaudojimo – tai holistinis procesas ir koncepcija, kuomet viskas paremta visapusiu rūpinimusi klientu – ne tik grožiu, bet ir sveikata, gera savijauta ir ateities saugumu  puoselėjant gamtą.

Augaliniai ingredientai – itin veiksmingi, jų negalima naudoti bet kaip ir bet kam, juos reikia gebėti derinti tarpusavyje, parenkant kiekvienam klientui individualiai, priklausomai nuo odos būklės, tipo, psichinės ir fizinės sveikatos. Paprastas pavyzdys – klientas yra pervargęs, jam reikia atgauti fizines jėgas ir dvasinę pusiausvyrą, o jis naudoja kosmetiką su energizuojančiais eteriniais aliejais, dėl to dar labiau pablogindamas savo būseną. 

Kosmetologės, dirbančios su PHYT‘S kosmetika yra mokomos su ja dirbti, joms organizuojami teoriniai seminarai, konferencijos, vykdomi intensyvūs praktiniai mokymai ir tik tuomet itin efektyvi veido, kūno, kūdikių odos, dekoratyvinė kosmetika patenka į profesionalų rankas, kuriose ji saugi.

Susipažinusi su PHYT‘S koncepcija, išanalizavusi veikliąsias medžiagas, atliekanti profesionalias procedūras su šia kosmetika meistrė žinos ne tik tai, ką parekomenduoti klientui, tačiau suteiks išsamią informaciją kaip ją naudoti, nes galimas ir šalutinis poveikis, jei natūralią kosmetiką naudosite netinkamai, pavyzdžiui, maišydami su daug sintetinių, agresyvių ingredientų turinčia kosmetikos priemone. 

Kita svarbi priežastis, dėl ko nerasite šios kosmetikos priemonių prekybos centruose ar vaistinėse – jos laikymo sąlygos. Kadangi natūralumas nėra tik deklaratyvus, šios kosmetikos atvežimui ir jos laikymui reikalingos ypatingos sąlygos, ji turi būti saugoma ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje, taip pat negali sušalti. PHYT‘S – gamtos turtas, lobis ir su juo reikia elgtis atsakingai. 

PHYT‘S kosmetika / Projekto partnerio nuotr.
Skaitykite daugiau