Kosmoenergetika: birželio 13–19 d. energijų kalendorius

Lietaus lašai / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Šią savaitę itin stipriai sąveikausime su žemės energijomis, aktualesni taps žemės išsaugojimo, ekologijos, gyvosios gamtos klausimai“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Pajusime poreikį daugiau laiko praleisti gamtoje, iškylauti, maudytis, judėti, jusime stichijų energijas ir jų poveikį.

Šią savaitę būsime skatinami rinktis. Kažkokio svarbaus dalyko ar priemonės pasirinkimas arba atsisakymas gali tapti pačiu svarbiausiu šios savaitės uždaviniu. Tai bus ilgai brandinto vidinio troškimo, meilės, džiaugsmo ir gėrio pasirinkimas. Sprendžiant ir renkantis, logika bus tik antraeilė priemonė, kuri turės ne pirmenybę, o tik patariamąjį balsą. Būsime laimingesni, jautresni, patenkinti, kad išdrįstame klausyti savo širdies ir veikti, nejausdami kitų žmonių patarimų įtakos. Kitų žmonių pasirinkimai mums gali atrodyti keisti, nesuprantami, nelogiški.

Varginanti aplinka, žmonės, su kuriais nejaučiame džiaugsmo bendraudami ir būdami kartu, intensyviau trauksis iš mūsų gyvenimo. Nenešantys dermės ir džiaugsmo ryšiai su aplinkiniais bus dar labiau įtempti, atsiras tinkama motyvacija ir noras keisti darbą, rinktis kitą veiklą, užsiimti tuo, apie ką seniai svajojome, ar tiesiog pasitraukti į vasaros atostogas. Aiškiau suprasime, kur norime būti ir kodėl.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 dalykai, kurie jus pristabdo ir trukdo veikti

Žmonės, klausantys savo širdies balso, šią savaitę jausis stipresni, labiau globojami ir saugojami, jiems lengviau spręsis visokios problemos, taip pat jie greičiau išsivaduos iš iki šiol varginusių dalykų. Kiekvienas būsime skatinamas aiškiau suvokti savo tikslą ir kryptį.

Šios savaitės energijos gali pastūmėti mus į ypatingas džiaugsmo būsenas, kurios aplankys kūrybinio įkvėpimo ar ekstazės metu, buvimo su savo širdies mylimuoju laiku. Galime būti trumpam įleisti į „Rojaus sodą“ – tik trumpai akimirkai ir vien tam, kad suprastume, jog tai egzistuoja…

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau