Kosmoenergetika: rugpjūčio 1–7 d. energijų kalendorius

Mėnulis / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Prasideda nenuoseklių, kintančių energijų tarpsnis. Daugeliui susilpnės savisaugos instinktas, jis stiprių energijų bus slopinamas. Narpliojant savo jausmus ir prisirišimus, bus leidžiama nueiti daug toliau nei iki šiol“, – teigia kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Savo ieškojimais sužinosime, pastebėsime ir suprasime daugiau – nauji atradimai skatins mus kalbėti, išsakyti savo pastebėjimus, nuomonę ir tai bus mūsų pokytis, kurio nebegalėsime atsukti atgal.

Vis dėlto tai bus ir gana keistas laikas – sunkiai arba ne iki galo kontroliuosime savo veiksmus. Gali atsirasti nuojauta, kad kažkas veikia per mus, kažkas lemia mūsų sprendimus, kažkas paskutinę minutę įkiša pagalį į ratus, kurie jau taip gražiai ir lygiai riedėjo.

Tai – mūsų praeitis ir su ja susijusios programos. Dažnai gręžiosimės atgal, nesąmoningai stabdysime reikalus, abejosime dėl pasirinkimų ir juos keisime.

Energijos veiks netolygiai ir mes didelę dalį reikiamos informacijos ir energijos gausime tam tikrais pliūpsniais, tad gebėjimas susikaupti ir darbo našumas kis priklausomai nuo tų energijų pliūpsnių – tai sąstingis ir svarstymai, ar čia dar kažką pavyks padaryti, tai įkvėpimo banga, atnešanti puikius sprendimus, naują požiūrį ir kitokius nei iki šiol galimų kompromisų variantus, tai vėl sustojimas ar žingsnelis atgal...

TAIP PAT SKAITYKITE: Rugpjūčio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Tamsiuoju paros metu pasąmonė ims viršų, tad būsime labiau pažeidžiami, nebeatsparūs kitų žmonių mums siunčiamiems impulsams. Tuomet savyje galime atpažinti iki šiol snaudusį žvėrį, kuris visa jėga veršis patenkinti savo poreikius, įgyvendinti iki šiol slopintus lūkesčius.

Ši savaitė gali sukelti didesnę nervinę įtampą, nerimą ir fobijas. Galimi dažnesni ir labiau varginantys galvos skausmai, galvos ir viršutinės kūno dalies traumos.

Labai tiks ametisto papuošalai – jis simbolizuos dvasingumą, tyrumą ir padės išlikti aukštose vibracijose, įveikti nederamus savo troškimus ir suvaldyti instinktus.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau