Kosmoenergetika: rugpjūčio 29–rugsėjo 4 d. energijų kalendorius

Laiminga mergaitė / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Tai bus metas, kai bet kokie mūsų veiksmai ir pasirinkimai kels pakankamai didelę riziką“, – sako kosmonergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Didesnės įtampos, rizikos ir nuogąstavimų būsenos didins mūsų psichoemocinį jautrumą, – tapsime lengviau ir greičiau pažeidžiami, o stengdamiesi to neparodyti aplinkiniams – labiau įsitempę, perdėtai besistengiantys išlaikyti įvaizdį, apsimestiną ramybę ar pasitikėjimą.

Mus sups sudėtingos energijos, kurios provokuos, palies mūsų jautriausias ir greitai pažeidžiamas vietas, tad baimė ir įtampa skleisis būtent iš ten.

Drąsūs ir mėgstantys rizikuoti asmenys šią savaitę gali jaustis pakankamai gerai, ypač, jeigu jie jau kuris laikas yra patekę į sudėtingą situaciją – laviruoja ant kažko esminio, svarbaus praradimo ribos. Dabar, beveik nebeturėdami ką prarasti, jie su itin didele rizika veiks ir įgyvendins savo sumanymus.

Toks drąsos šuolis daugeliui pasiteisins, nes tik susitaikius su itin svarbiu praradimu, atsiras galimybės žengti toliau. Stebėsime situaciją, kuomet atsisakius savo užmojų ir planų, numojus ranka į iki šiol visas pastangas, laiką ir energiją suryjančius reikalus, atmetus ambicijas ir rizikuojant visu tuo, kas dar liko, – rezultatai pranoks pačius geriausias lūkesčius. Tai, kas vieniems atrodys visiškai kvaila ir neįtikėtina, kitiems taps nauja ir reikalinga, kad po truputį būtų pritraukta ir įtvirtinta į gyvenimą.

Turėtume sulaukti įvairių naujovių, netikėtumų. Bus daug ko atsisakoma. Didelė dalis jau įsitvirtinusių mūsų gyvenime dalykų bus atmesta ir trauksis iš įprastos aplinkos. Mus pasiekiančios energijos skatins visos nusistovėjusios mokslo ar žinių sistemos koncepcijos pokyčius, turėsime šansą, progą kažką išgirsti, suprasti, o gal ir išbandyti visiškai naujai.

Vyresnio amžiaus ir į konservatyvumą linkusiems asmenims tai bus pakankami didelis iššūkis. Tai, kas sena ir įprasta, jiems vis dar atrodys teisinga ir saugu, o ateinančios naujovės – visiškai neištyrinėtos, per daug drastiškos ir galbūt pavojingos. Jiems norėsis visa tai, kas nauja ir intensyviai braunasi į gyvenimą, atmesti…

Šios savaitės energijos po truputį ves mus į pereinamąją būseną, kuomet sena dar nesugriauta, o nauja – nesukurta. Daug kas taps abejotina, nebeaišku, o iki šiol buvusių autoritetų nuomonės išsiskirs. Kils klausimai, kuo vadovautis, kaip veikti, kur yra tiesa, kas gera, o kas bloga. Štai tokioje klausimų ir svarstymų maišalynėje vis dėlto teks veikti, judėti pirmyn ir stipriai rizikuoti.

Šią savaitę lengviau bus vaikams, jie lengviau priims naujas gyvenimo ir būties taisykles. Vaikai šią savaitę bus potencialūs laimėtojai, kurie rizikuos ir gaus trokštamą prizą, apdovanojimus, meilės atsaką.

Savaitės energijos intensyviai veiks mūsų endokrininę sistemą, netikėti hormonų pasikeitimai ir juos lydintys fizinio kūno bei emocijų pokyčiai gali tapti išbandymu tiems, kas iki šiol jau turėjo panašių problemų.

Puoštis tiks rožinio kvarco papuošalais. Šią savaitę jie turės itin stiprią meilės energijos galią, padės išsklaidyti pesimizmą, pamiršti nuoskaudas, elgtis tolerantiškai ir į save priimti visa, kas pozityvu ir gera.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau