Kosmoenergetikės prognozės: balandžio 18–24 d. energijų kalendorius

Meilė / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę tvyros katarsio ir kažko laukimo nuotaikos. Jausime išorės spaudimą, visa kas tik mums svarbu, ką norime kažkaip sutvarkyti – po truputį stiprės, keldami didesnį emocinį, psichologinį ir net fizinį spaudimą“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Mūsų gyvenime ryškės dinamika, procesai palaipsniui įgaus pagreitį, augs intensyvumas. Norėsime važiuoti, keliauti, sunkiau bus išsėdėti vienoje vietoje darbe, moksluose ar tiesiog laikytis įprasto režimo bei rutinos. Labai norėsis permainų, kurios tiesiog prašysis į mūsų gyvenimą. Lauksime ir tikėsimės mūsų idėjų palaikymo iš šalies, veiksime ne itin pasiruošę, dažniau rizikuosime, atskleisime savo tikrąjį veidą, išduosime slepiamus tikslus.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Mūsų gyvenime trūks atsargumo, harmonijos ir balanso. Jeigu būsime priversti likti vienoje vietoje ir negalėsime fiziškai kažkur vykti ir keisti vietą, tuomet „judėsime“ savo jausmuose, perkratysime juos ieškodami nepastebėtų sąsajų, priežasčių ir reikšmingų detalių, gilinsimės emocijose, keliausime į norimas vietas mintyse.

Trokšdami atgauti ramybę ir pasijusti geriau, turėtume leisti sau judėti, neužsibūti vienoje vietoje, keisti tai, kas nusibodo. Leiskime sau didesnes fizines apkrovas, daugiau vaikščiokime, būkime gamtoje. Prie vairo būkime atsargesni, nes augs avarijų ir traumų pavojus, būsime nelabai atidūs, per daug skubėsime, iš karto darysime keletą darbų, tad nesugebėsime tinkamai koncentruoti dėmesio į tai, ką atliekame.

Vis dėlto tai bus laikas, kai mūsų gyvenime atsiras daugiau meilės, daugiau galimybių susipažinti ir santykiuose nueiti toliau, nei esame pasirengę. Akimirkos žavesys, aštresni jausmai, pavasarinis oras ir ypatingos mus supančios energijos vilios į meilės glėbį.

Humoras bus vienas stebuklingas ginklas, kuris šią savaitę padės mums įveikti sunkumus. Jei tik sugebėsime rasti bent kibirkštėlę, bent akimirką juokui iš savęs pačių, iš mus gąsdinančios situacijos, jei šypsosimės savo širdimi, tai žymiai sumažinsime bet kokių nemalonių situacijų riziką, neprisidarysime per daug bėdos ir apsaugosime savo širdį nuo nereikalingų apkrovų.

Tad šypsokimės, juokimės, pabūkime vaikais, kurie nuolat krizena pačiose netikėčiausiose situacijose.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau