Kosmoenergetikės prognozės: balandžio 25–gegužės 1 d. energijų kalendorius

Darbas / 123rf.com nuotr.
Darbas / 123rf.com nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-04-25 18:34
AA

„Prasideda puikus ir darbingas metas, kuomet galima imtis atsakingų darbų, ilgalaikių projektų ir veiklos, kuri planuojama į ateitį“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Sėkmė lydės nesiblaškančius, turinčius pastovias nuostatas ir vertybes asmenis, nekeičiančius savo nuomonės dėl įvaizdžio, kitų nepatenkintų asmenų, ar bet kokios siekiamos naudos. Tai laikas, kai sėkmingai galima spręsti žemės, nuosavybės, gyvenamosios vietos klausimus, priimti ilgalaikius sprendimus ir tai įtvirtinti sutartimis.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Galima sudarinėti sutartis, kurti ir tvirtinti taisykles, įvesti kontrolę kažkokiems procesams. Atsiras poreikis viską sutvarkyti, pašalinti abejones ir bet kokias juridinių ar kitų, apibrėžiančių tvarką ir sąlygas, dokumentų silpnąsias vietas.

Galime sulaukti griežtesnių darbdavių reikalavimų, privalėsime ir patys susiimti ir laikytis tvarkos, bet kokius reikalavimus taikyti ne tik kitiems, bet ir sau.

Šios savaitės energijos pakankamai harmoningos ir konkrečios – skatinančios elgtis teisingai, kalbėti atvirai, savo pozicijas pagrįsti ne vien žodžiais, bet ir konkrečiais darbais.

Vis dėlto šis metas bus sudėtingesnis tiems, kas priima ir domisi įvairia kriminaline informacija, negandomis, kas klausosi žinių apie nelaimes ir visokius kenkiančius žmonėms dalykus.

Atverdami savo dėmesį šiai informacijai, kartu atsiversime ir panašiame energinių vibracijų lygmenyje veikiančioms nepalankioms jėgoms, tad į mus lengviau ir greičiau galės patekti negatyvios programos, žemutinių astralinių sluoksnių pasaulių energijos, kurios lems energijos praradimą, pesimizmą, įvairaus pobūdžio paniką ir baimę.

Turėtume kontroliuoti mums pateikiamą informaciją, apsaugoti savo artimuosius nuo žinių apie smurtą, mirtis, iškrypimus. Išlaikydami informacinę švarą apie save, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime ramūs, nebūsime emociškai pažeidžiami.

Mūsų aplinkoje atsiras daugiau šviesių energijų, tačiau skubėti atsipalaiduoti nereikėtų – galime tapti lengvu taikiniu vadybininkams, norintiems mums įsiūlyti nereikalingas prekes, imti kreditus ar sudaryti ilgalaikes sutartis.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt