Kosmoenergetikės prognozės: birželio 6–12 d. energijų kalendorius

Muilo burbulai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę plėsis mūsų sąveikos su aplinka galimybės. Tiesa, tai gali truputį gąsdinti žmones, kurie ir iki šiol stipriai emociškai reagavo į bet kokius įvykius, į kitų žmonių pergyvenimus ir būsenas“, – sako psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dabar tai jausis dar stipriau ir kai kam gali tapti nauju iššūkiu – susidoroti, prisitaikyti prie augančio viso mūsų organizmo jautrumo, prie intensyvesnės informacijos, gaunamos per lytėjimo, uoslės, regos organus.

Išaugs dvasinių ir religinių lyderių svarba. Vėl pajusime didesnę pagarbą mokytojams, patarėjams, dvasiniams vadovams, kurie padės suvokti apie mus vykstančios reiškinius, taip pat mokys įžvelgti savo klaidas ir kliūtis, dėl kurių kažkur stringame ar kenčiame. Šios savaitės energijos intensyviai integruosis į švietimo sistemą, skatins pozityvių, keliančių mokymosi kokybę ir lygį, sprendimų priėmimą, vertinimo bei atestavimo tvarkos pokyčius. Išaugs reikalavimai tiems, kas mūsų vaikams perduoda žinias.

Šeima šią savaitę sulauks palaikymo, paramos sprendžiant jos išlikimo problemas. Vėl bus gręžiamasi į šeimos išsaugojimą, tradicinės šeimos vertybių stiprinimą. Palanku taikytis, ieškoti kompromisų užsitęsusiems sprendimams, rūpintis vaikų išsilavinimu, savo mokymosi ir tobulėjimo galimybėmis. Po truputį pradės skleistis meilės ir gausos energijos.

Aplinkoje augs energijų, skatinančių visokias meilės išraiškas, koncentracija. Dažniau kils noras kalbėti apie savo jausmus, juos išreikšti, atskleisti mylimajam, lengviau bus sulaukti atsako, nusimesti ribojančius meilės, bendravimo ir santykių stereotipus. Greičiau pasiduosime žavesiui, flirtui, intrigai, tad santykiai darysis atviresni, erotiškesni, pripildyti aistros.

Labai tiks natūralaus akmens topazo papuošalai. Šią savaitę žydrasis topazas gali tapti talismanu, pritraukiančiu sėkmę, padėdamas užpildyti vis dar tuščias „gyvenimo nišas“ nauja pozityvia patirtimi ir žiniomis.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau