Kosmoenergetikės prognozės: gegužės 16–22 d. energijų kalendorius

Kraštovaizdis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Mus supančios energijos provokuos realizuotis sukauptą ir niekaip neišreikštą energiją. Tai gali būti nuoskaudų, užgniaužto pykčio, nepasitenkinimo emocijos ir jas lydintys veiksmai“, – sako psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Ilgiau visa tai saugoti viduje bus sunku, tad galimos kulminacijos, kuomet bet kokioje išsibalansavusioje situacijoje pratrūks priešingas puses atstovaujančios jėgos.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tikėtini ginčai ir jų metu nutylėtų nuoskaudų išsakymas įtampą ir negerus jausmus keliantiems asmenims. Jeigu jaučiame panašias nuotaikas, jeigu stengiamės slopinti emocijas ir neišsiduoti, kad dėl kažko kenčiame, geriau išsakykime savo poziciją iki savaitės vidurio.

Harmoniją skatinančios energijos mums padės lengviau susidoroti su tokio savo atvirumo pasekmėmis. Tuomet jau antroje savaitės dalyje galėsime veikti atvirai ir naujai, išsilaisvinsime iš ilgai nešioto nepasitenkinimo ir sunkumo.

Jausime viduje bręstančią jėgą, tačiau dar ne iki galo suvoktą, – pravartu bus pasigilinti į save, pasverti ketinimus, galbūt keisti anksčiau sukurtus planus. Skubotumas, per didelė iniciatyva ir pastangos greitai gauti norimus rezultatus šią savaitę dažnai bus kliuvinys, trukdantis stumtis pirmyn. Teks priimti aplinkybių diktuojamą tempą arba sustoti ir laukti, kad turėtume laisvą kelio atkarpą įsibėgėjimui iki sau įprasto darbų ir veiklos tempo.

Šią savaitę didesnį krūvį patirs kiekvieno iš mūsų endokrininė sistema, taip pat greičiau ir lengviau plis bet kokie virusiniai ar bakteriniai užkratai, dažniau organizmo atsakas į stresą, teršalus, netinkančią aplinką bus įvairios alergijos, išaugęs odos jautrumas buityje naudojamoms medžiagoms ir kosmetikai. Įprastai žmogaus organizme gyvenančios bakterijos ir mikroorganizmai gali „padidinti savo gretas“ ir tai bus atsakas į pasikeitusias aplinkos energijas. Tiesiogiai tai gali pasireikšti bėrimais, virškinimo pokyčiais, raumenų skausmais, pasikeitusiu šalinimo sistemos darbu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichoterapeutė Dalia Mickevičiūtė: „Šeimoje demokratija vargu ar gali vyrauti“

Raminančiai veiks balta spalva, ji padės harmonizuoti emocijas, nusiraminti, atsitokėti nuo akimirkos jausmų. Ši spalva ir bet kokie šios spalvos daiktai mūsų aplinkoje lengviau sulaikys mus nuo skubotų veiksmų, neteisingų pasirinkimų, padės sustoti patyrus nemalonias emocijas ar stresą, nebetęsti neteisingų pasirinkimų grandinės.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau