Kosmoenergetikės prognozės: kovo 7–13 d. energijų kalendorius

Orchidėjos žiedas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Šią savaitę vertėtų mažinti bet kokių veiksmų tempą ir daugiau laiko skirti vidiniam susivokimui. Tai tarpsnis, kuomet taps svarbiau tai, kas vyksta mūsų viduje, nei išorėje. Tikėtinos ryškesnės nei įprastai, giluminės mūsų būsenos, emocijos ir patirtys“, – tikina kosmonergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Ši savaitė (labiau antroji jos pusė) tiks kažkokių projektų pristatymui, filmavimui televizijos studijose ar kitiems viešiems, didesnį klausytojų ratą apimantiems pareiškimams. Laikas bus sėkmingas menininkams, žmonėms užsiimantiems kūryba, siekiantiems darnos, mokytojams, padedantiems kitiems susigrąžinti vidinį stabilumą ir harmoniją. Palanku užsiimti dvasinėmis praktikomis.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jeigu norite kažko atsisakyti, pats tinkamiausias laikas – šios savaitės pradžia. Susiimkite, pasiryžkite ir paleiskite tai, kas vargina, slegia, kelia priklausomybes ar rūpesčius. Dabar tai padaryti bus lengviau, o efektas, jeigu tik pasistengsite, bus ilgalaikis.

Mus pasiekiančios energijos itin stipriai veiks vaikus – šį kartą fortūna atsigręš į juos. Pasistenkime neslopinti mažųjų entuziazmo kažką išbandyti, sukurti, suprasti, pamatyti. Vaikai bus puikus paskatinimas mums patekti ir apsilankyti ten, kur reikia – surasime bendraminčių, žmonių, kurie palaipsniui gali tapti mūsų naujaisiais draugais, pasisemsime idėjų naujai savo veiklai bei netradiciniams unikaliems sprendimams.

Pažeidžiama ir mažiau atspari bus pamatinė mūsų fizinės energinės sistemos dalis. Reikėtų pasisaugoti per didelės apkrovos kojoms ir apatinei nugaros daliai bei juosmeniui, saugoti dubens sritį nuo peršalimų, skersvėjo, nesėdėti ant šaltų paviršių ar lauko baldų.

Nepatartina šią savaitę lankytis kapinėse, būsime lengviau pažeidžiami mirties ir anapusinės energijos. Lengviau prie mūsų prisikabins, prilips įvairūs parazitiniai energetiniai sutvėrimai, lervos, astralinės esybės, taip pat būsime taikiniu klaidžiojančioms vėlėms, besielėms esybėms, demonams ar mirusiems ir iš šio pasaulio negalintiems pasitraukti asmenims.

Tad reikėtų vengti mirties vietų, kapinių, nesiklausyti ir nežiūrėti siaubo istorijų apie mistinius, anapusinius dalykus ir blogio jėgų pasireiškimus.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau