Kourtney Kardashian 37-ąjį gimtadienį atšventė Islandijoje: žiūrėkite kelionės nuotraukų albumą

The-Dream, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian ir Kanye Westas Islandijoje / „Instagram“ nuotr.
The-Dream, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian ir Kanye Westas Islandijoje / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-04-19 11:21
AA

Pirmadienį vyriausiai iš garsiųjų Kardashian seserų Kourtney Kardashian suėjo 37-eri – gimtadienį žinoma moteris atšventė Islandijoje, kur šiuo metu atostogauja su būriu draugų ir seserimi Kim.

Trijų vaikų motina Kourtney Kardashian savo atžalas paliko namuose ir su būriu draugų, seserimi Kim Kardashian ir jos vyru reperiu Kanye Westu patraukė į kelionę po Islandiją.

Kitos Kourtney seserys su ja neatostogavo, tačiau apibėrė ją šilčiausiais sveikinimais socialiniuose tinkluose.

Viena pirmųjų Kourtney viešai pasveikino jos motina Kris Jenner, įkėlusi seną nuotrauką, kurioje jos vyriausia dukra tebėra kūdikis.

„Laimingo gimtadienio, gražioji Kourtney Kardashian!! Žinau, kad tai skamba beprotiškai, bet prisimenu šitą nuotrauką tarsi ji būtų padaryta vakar... Tu į mano gyvenimą atnešei tiek daug meilės, džiaugsmo ir laimės, ir aš didžiuojuosi, būdama tavo Mama. Kiekvieną dieną tu mokai mus visus, ką reiškia būti nuostabia dukra, Mama, seserimi, drauge ir nuoširdžiai geru žmogumi. Ačiū, kad kasdien esi man tokia ryški šviesa ir įkvėpimas... Tu esi gera ir kantri, ir turi didžiausią širdį, ir aš myliu tave labiau, nei tu kada pajėgsi suprasti. Tu amžiams būsi mano pirmagimė, kuri pavergė mano širdį... O, ir aš labai atsiprašau už tuos drabužėlius, kuriais tave aprengiau... Myliu tave, mamytė“, – nuoširdų sveikinimą „Instagram“ parašė Kourtney Kardashian motina Kris Jenner.​

„Su gimtadieniu, Kourtney Kardashian!! Ką mūsų šeima darytų be tavęs?!?! Įi nuotrauka apibendrina viską – net jei aš visa nusėta vėjaraupiais, tu vis tiek leidi laiką šalia manęs. Myliu tave!!!“ – pasidalijusi nuotrauka iš vaikystės rašė Kourtney sesuo Khloe Kardashian.

Kartu su Kourtney po Islandiją keliaujanti Kim Kardashian taip pat nepraleido progos seserį pasveikinti ir viešai: „Su gimtadieniu, Kourtney Kardashian. Ačiū, kad visada viską padarai pirma, kad aš galėčiau tave nukopijuoti! Nežinau, ką daryčiau be tavęs! Myliu tave! Su gimtadieniu!“

„Myliu tave, Kourtney. Tu jau žinai, kad šiomis dienomis esi mano mėgstamiausia sesuo... Ačiū, kad mokai mane į viską žiūrėti kaip į pusiau pilną stiklinę. Laimingo gimtadienio. P.S. Mama fone“, – rašė jauniausia Kourtney sesuo Kylie Jenner, savo „Instagram“ paskyroje pasidalijusi vaizdo įrašu, kuriame ji su Kourtney specialia programėle yra apsikeitusios veidais.

Žmonės.lt galerijoje – Kourtney Kardashian gimtadienio atostogos Islandijoje:

Kourtney Kardashian gimtadienio kelionė Islandijoje (9 nuotr.)
+3