Kraupus merginų likimas: mirus modeliui, neišgyveno ir prie kitos ligoninės išmesta draugė

Hilda Marcela Cabrales Arzola ir Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.
Hilda Marcela Cabrales Arzola ir Christy Giles / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2021-11-29 13:19
AA

Pasaulį sujaudinusi paslaptinga 24-erių modelio Christy Giles mirties istorija tęsiasi – neišgyveno ir jos draugė Hilda Marcela Cabrales Arzola, kuri buvo palikta prie kitos ligoninės. Panirus į komą ir kurį laiką dar kovojus dėl gyvybės, prieš pat 27-ąjį gimtadienį Hildai diagnozuota smegenų mirtis.

Prieš daugiau nei savaitę „New York Post“ rašė, kad penktadienio naktį praleidusios vakarėlyje, kiek vėliau 24-erių Christy Giles ir jos 26-erių draugė Hilda Marcela Cabrales-Arzola buvo rastos prie skirtingų Los Andželo ligoninių.

Christy iškart buvo pripažinta mirusia, o Hildos Marcelos gyvybę palaikė aparatai – draugai anksčiau sakė, kad jos smegenys neaktyvios, o pasveikimo tikimybė menka. Tai patvirtino ir merginos tėtis Luisas Cabralesas Rivera, kuriam gydytojai galiausiai pranešė, kad nėra jokių šansų, jog mergina pasveiks. Hildai diagnozuota smegenų mirtis, pranešė „The Sun“.

Šeimai atjungus merginos gyvybę palaikančius aparatus, nuspręsta padovanoti jos organus. Kalbėdamas apie dukrą, sistemų inžinierius Luisas vos tramdė ašaras, vyras „The Sun“ minėjo Dievo prašęs jam sugrąžinti jo Hilda sveiką.

„Daug ramybės suteikia mintis, kad Dievas ją mums paskolino beveik 27 metams – pirmadienį jos 27-asis gimtadienis. Su jos mama nusprendėme, kad jos organai turi būti paaukoti tiems, kuriems jų reikia, ir tas procesas vyks sekmadienį arba pirmadienį. Niekada su ja apie tai nekalbėjau, bet esame visiškai tikri, kad Hilda būtų norėjusi, jog taip būtų, ji buvo tokia gera ir dosni mergina, kuri visada rūpinosi kitais.

Matyt, yra nuo 9 iki 12 skirtingų organų, kuriuos būtų galima panaudoti donorystei, ir nusprendėme, kad tai turėtų būti paskutinis mano dukters meilės aktas“, – atvirai kalbėjo merginos tėtis.

Hilda Marcela Cabrales Arzola / Socialinių tinklų nuotr.

Sunkią akimirką Luisas rado ir trupinėlį gėrio – jis džiaugiasi, kad su paskutiniu atodūsiu jo dukra suteiks gyvybę kitų žmonių širdyse, plaučiuose ir kituose organuose.

„Ją sekmadienį arba pirmadienį nuveš į operacinę, bet prieš tai leis mums su ja atsisveikinti ir atiduoti jai pagarbą. Mums bus leista pasakyti kelis žodžius ir paleisti muziką, o jei tai bus pirmadienis, dainuosime jai „Happy Birthday“, – su ašaromis akyse sakė Hildos tėtis.

Hildą į paskutinę kelionę išlydės ir jos mama Marcela Arzola, jaunesnioji sesuo Fernanda ir pamotė Karolina.

Prieš pat Hildos mirtį atsirado naujų detalių šiame mįslingame ir tragiškame nusikaltime. Pasirodo, jos draugės Christy telefono įrašai parodė, kad paskutinė žinoma merginų vieta buvo bute Beverli Hilse.

Christy Giles ir Hilda Marcela Cabrales Arzola / Stopkadro nuotr.

Kaimynai „The Sun“ pasakojo, kad likus kelioms valandoms iki abiejų merginų išmetimo prie ligoninių, visą dieną iš to buto girdėjo garsus, iš kurių sprendžiant atrodė, kad „dejuojama iš skausmo“. Christy telefone buvo rasta Hildai skirta žinutė „Dink iš čia“, kurią ji išsiuntė šeštadienį apie 5.30 val.

Hilda netrukus į ją atrašė „Taip“ ir iškvietė „Uber“, bet po to Christy nebeatsakė į jai siunčiamas žinutes.

Christy prie vienos iš Los Andželo ligoninių buvo išmeta tik maždaug po 12 valandų, ją radus iškart diagnozuota mirtis, o Hilda dar buvo palikta intensyviosios terapijos skyriuje.

Christy vyras Janas Cilliersas sakė, kad du vyrai, kurie kartu su Christy ir Hilda išėjo iš vakarėlio, buvo apklausti policijos ir tvirtina, kad merginos „netyčia perdozavo“. Tačiau modelio mama Dusty yra sakiusi, kad šeima baiminasi, jog merginos buvo apsvaigintos ir seksualiai išnaudotos.

Hilda tik liepos mėnesį persikėlė gyventi į Los Andželą, nes čia susirado interjero dizainerės darbą. Prieš tai ji gyveno Monterėjaus miestelyje Meksikoje ir ten universitete baigė architektūros studijas.

Jos tėtis „The Sun“ pasakojo, kad remiantis toksikologijos ataskaitomis Hildos ir Christy organizmuose rasta narkotikų, kurių, jo manymu, jos nebūtų vartojusios savo noru.

„Hilda man pasakė, kad kartais rūkydavo marihuaną, jog užmigtų, tačiau jos sistemoje rasti narkotikai nebuvo tie, kuriuos ji būtų vartojusi pati. Jos mama yra gydytoja, patėvis – gydytojas, ir jie visada jai sakydavo, kad ji neturėtų vartoti opioidų, nes jie gali sukelti nepataisomą žalą arba dėl to gali sustoti širdis. Ji buvo apie visa tai informuota ir sąmoningai nieko panašaus nebūtų ėmusi“, – kalbėjo Hildos tėvas.

Christy Giles / Instagram nuotr.

Merginos tėtis „The Sun“ taip pat atskleidė, kad ji propagavo sveiką gyvenseną, mėgo vaikščioti į sporto salę, užsiimti joga. Todėl jis tikisi, kad tie, kurie nuskriaudė visiškai nekaltas Hilda ir Christy, bus sugauti ir prieš juos įvykdytas teisingumas.

„Detektyvai keletą kartų su mumis kalbėjosi ir pasakė, kad už tai atsakingi žmonės tai darė anksčiau, bet taip toli dar niekada nebuvo nuėję. Policija, matyt, kalbasi su žmonėmis, bet paprašė mūsų apsišarvuoti kantrybe, kol jie sujungs visus bylos galus. Detektyvai mums pasakė, kad jie piktinasi, jog šie vaikinai turėjo galimybę išgelbėti Hildos ir Christy gyvybes, bet bandydami išsisukti jas paliko. Iš Christy žinučių žinome, kad merginos norėjo išvykti ir kvietė „Uber“, bet niekada neišėjo. Mes norime, kad Hildai ir Christy būtų įvykdytas teisingumas ir kad niekam daugiau nereikėtų to patirti dar kartą“, – vylėsi Hildos tėtis.