Krepšininkas Gediminas Orelikas su žmona Brigita susilaukė dukros: gimė ypatingu metu

Gediminas Orelikas ir Brigita Devolskytė / Soc. tinklų nuotr.
Gediminas Orelikas ir Brigita Devolskytė / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-12 14:18
AA

Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Gediminas Orelikas su žmona Brigita išgyvena pakilų laikotarpį – pirmadienį porai gimė dukra.

Laimingi tėvai dukrai išrinko lotynų kilmės vardą – mergaitę jie pavadino Kamile.

Džiugią žinią apie Gedimino ir Brigitos Orelikų dukros gimimą socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pranešė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas.

„Vakar Gedimino Oreliko šeima sulaukė pagausėjimo! Sveikiname.

Kamilė gimė rungtynių metu, o po mačo visas jėgas atidavęs Gediminas išskubėjo iškart pas šeimą“, – sveikino G.Oreliko kolegos.

Žmonės.lt primena, kad naujieną apie krepšininko Gedimino Oreliko ir jo žmonos Brigitos Orelik šeimos pagausėjimą paskelbė portalas krepšinis.lt.

Krepšininkas prasitarė, kad jo žmona šiuo metu jaučiasi gerai ir yra apsistojusi pas savo tėvus Šiauliuose, o jis toliau treniruojasi Panevėžyje.

„Kai tik ji paskambins, sėsiu į automobilį ir važiuosiu. Daug bendraujame su žmona ir ji nuolat mane ramina, kad užsiimčiau savo darbais, kadangi jai viskas bus gerai. Mes labai palaikome vienas kitą“, – portalui krepšinis.lt komentavo „Lietkabelio“ žaidėjas.

Iš pirmosios santuokos G.Orelikas augina sūnų.

Gediminas Orelikas savo išrinktąją Brigitą Devolskytę vedė 2021-ųjų liepą.

Tuo metu žinią apie poros vestuves pranešė Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“.

„Aukso žiedus sumainė komandos naujokas Gediminas Orelikas ir Brigita. Sveikiname jaunavedžius“, – savo feisbuko puslapyje rašė komandos bičiuliai.