Krepšininkas Jonas Mačiulis su žmona Agne džiaugiasi šeimos pagausėjimu – gimė trečia dukra

Jonas ir Agnė Mačiuliai / Butauto Barausko/„Žmonės“ nuotr.
Jonas ir Agnė Mačiuliai / Butauto Barausko/„Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-12 13:07
AA

Ispanijoje gyvenantis ir Madrido „Real“ klube žaidžiantis krepšininkas Jonas Mačiulis (30) su žmona Agne jau sūpuoja trečiąją atžalą – sutuoktiniams gimė trečia dukra, praneša Žmonės.lt.

„Mama ir dukrytė laikosi gerai“, – Žmonės.lt patikino krepšininkas. Laimingi tėvai mergaitei jau išrinko ir vardą – ją pavadino Kotryna.

Ispanijoje gyvenantys Mačiuliai jau iš anksto buvo nusprendę, kad gimdymas vyks Lietuvoje. Jis buvo numatytas gegužės 12-ąją, taip ir nutiko: dukra gimė būtent numatytu laiku, gegužės 12 dieną.

„Viskas pagal planą“, – juokėsi J.Mačiulis. Žmonės.lt jis pasakojo, kad dukra gimė 4090 gramų svorio ir 53 centimetrų ūgio.

Žinia, kad Mačiuliai laukia šeimos pagausėjimo pasklido tik likus keliems mėnesiams iki gimdymo. Tuomet Žmonės.lt kalbintas J.Mačiulis teigė, kad kūdikio lyties dar nežino. Kiek anksčiau jis buvo užsiminęs, kad jeigu kada nors turėtų sūnų, jį norėtų pavadinti Jonu.

Žmonės.lt primena, kad Jonas ir Agnė Mačiuliai susituokė 2011-ųjų vasarą Monake, kartu augina dvi dukras. Iki vestuvių pora draugavo trejus metus.

Jonas Mačiulis / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.