Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas su širdies drauge Egle Andreikaite savaitę mėgavosi atostogomis Kuboje

Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-02 13:32
AA

Vienas ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos krepšininkų Mindaugas Kuzminskas (23) su širdies drauge Egle Andreikaite (21) nusprendė atsipūsti po darbų. Tad, kartu pakvietęs savo brolį, taip pat krepšininką Saulių Kuzminską su jo sužadėtine Dovile, susikrovė lagaminus ir išvyko į egzotiškąją Kubą.

„Kuboje keliavome savaitę. Didžiąją laiko dalį mes lankėme skirtingus šalies miestus. Viešbutyje ramiai ilsėjomės gal tik tris dienas“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Kuzminskas.

Anot krepšinio talento, įdomiausia jam buvo šios neįprastos šalies kultūra ir miestai. „Buvo labai įdomu pažinti Kubos kultūrą. Tačiau didžiausią įspūdį man paliko skurdas, susipynęs su didinga architektūra“, – prisiminimais apie atostogas dalinosi krepšininkas.

Mindaugo Kuzminsko atostogos Kuboje (6 nuotr.)
Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Asmeninio albumo nuotr.

E.Andreikaitė antrindama Mindaugui, tikino, kad ši šalis jai pasirodė įspūdinga. Be to, pripažino, kad šiuo metu šiek tiek liūdi iš saulėtos ir egzotiškos šalies grįžusi namo.

„Po tokių atostogų visuomet būna liūdna grįžti atgal į buitį. Pamažu imi ilgėtis nuostabiai praleisto laiko“, – sakė Eglė.

M.Kuzminskas vos grįžęs iš kelionės jau kitą dieną išskrido į Malagą. Ten krepšininkas parašu patvirtino savo naują, dviejų metų sutartį su krepšinio klubu „Unicaja“.

Prasidėjus krepšinio sezonui Mindaugas į Ispaniją gyventi išvyks kartu su širdies drauge Egle.

Tiesa, netrukus aukštaūgis grįš į Lietuvą. Mat liepos 15 dieną su šalies krepšinio rinktine pradės ruoštis rugsėjį vyksiančiam Europos krepšinio čempionatui.