Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas tapo tėvu: mylimoji Lina pagimdė sūnų

Mindaugas Kuzminskas tapo tėvu / Socialinių tinklų nuotr.
Mindaugas Kuzminskas tapo tėvu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-05 17:15
AA

Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas (32) su mylimąja Lina gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora susilaukė pirmagimio.

Tik prasidėję 2022-ieji išties dosnūs krepšininkui Mindaugui Kuzminskui ir jo širdies draugei Linai – pora susilaukė sūnaus. Džiugia žinia krepšininkas pasidalijo  socialiniame tinkle „Instagram“.

„Svajonės tikrai pildosi. Pasisveikinkite – 2022.01.04 į pasaulį atkeliavo mažasis Kuzminskiukas“, – skelbė jis.

„Sunku žodžiais apsakyti, kaip toks mažas žmogutis gali iškart užimti tokią didelę širdies dalį. Tikiuosi, kad mažius bus laimingas pasirinkęs mūsų šeimą, o dabar – metas džiaugtis mažomis pėdutėmis ir nerealiu kūdikio kvapu. Sūnelis su mamyte jaučiasi puikiai, o tėvelis – nerealiai! Sveikatos Jiems“, – džiugių emocijų neslėpė M.Kuzminskas.

Šį sezoną lietuvių krepšininkas Mindaugas Kuzminskas rungtyniauja Sankt Peterburgo „Zenit“ klube. Taip pat jis yra Lietuvos krepšinio rinktinės narys.

Krepšininkas 2017 m. buvo sukūręs šeimą su šokėja Egle Andreikaite, tačiau tais pačiais metais pora pasuko skirtingais keliais. 

2018 m. rudenį M.Kuzminskas patvirtino skyrybų faktą, Sportininkas prisipažino, kad su buvusia žmona Egle santykių išgelbėti nepavyko. Tų pačių metų pabaigoje teismas atvertė poros skyrybų bylą. 

M.Kuzminskas nėra linkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, todėl po skyrybų su buvusia žmona, viešumoje naujos mylimosios Linos dar nėra pristatęs.

Mindaugas Kuzminskas / Ž.Gedvilos nuotr.