Krepšininkas Steponas Babrauskas apie Joną Valančiūną: „Dabar visi Joną kala prie kryžiaus, o kai laimės medalį, visi bučiuos“

Steponas Babrauskas (kairėje) ir Jonas Valančiūnas 2012 metais žaidė vienoje komandoje. / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Steponas Babrauskas (kairėje) ir Jonas Valančiūnas 2012 metais žaidė vienoje komandoje. / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-04-08 14:44
AA

Antradienio rytą apskriejo žinia, kad NBA komandoje „Toronto Raptors“ žaidžiantis lietuvis Jonas Valančiūnas (21) prie vairo sulaikytas neblaivus. Vieni krepšininko gerbėjai reiškė pyktį dėl tokio neapgalvoto elgesio, kiti buvo tolerantiški ir neskubėjo teisti Jono. O kaip šį incidentą vertina buvęs J.Valančiūno kolega, krepšininkas Steponas Babrauskas?

Vilniaus „Lietuvos ryto“ kapitonas Steponas Babrauskas (29), su kuriuo J.Valančiūnas yra žaidęs viename klube, apie tai, kad krepšininkas buvo sulaikytas prie vairo neblaivus, išgirdo iš portalo Žmonės.lt.

„Neskaičiau dar naujienų, nežinau visų aplinkybių, todėl man sunku kažką sakyti. Aišku, kad toks elgesys nėra gerai, bet visi žmonės daro klaidų ir visiems visko pasitaiko“, – teigė krepšininkas.

S.Babrauskas nepuolė kaltinti ar teisinti buvusio kolegos. „Jonas yra geras vaikis. Visko juk visiems pasitaiko. Nereikia Jono kalti prie kryžiaus, bet žinote, tokia jau mūsų tauta, jei kas blogai, tai kala prie kryžiaus, o paskui, kai laimės medalį, visi bučiuos jį“, – Žmonės.lt sakė S.Babrauskas.

Steponas dar kartą pabrėžė, kad gyvenime visko būna, ir nesvarbu, kad tu esi žinomas krepšininkas.

„Jonas yra mūsų pažiba. Taip, toks jo poelgis nėra toleruotinas, tačiau būna visko. Nereikia smerkti žmogaus, kai jis padaro klaidą“, – portalui Žmonės.lt teigė „Lietuvos ryto“ kapitonas.

Steponas Babrauskas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.