Krepšininko Mariaus Grigonio sužadėtinė Salomėja Karvelytė – legendinio „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjo anūkė

Marius Grigonis ir Salomėja Karvelytė / Asmeninio albumo nuotr.
Marius Grigonis ir Salomėja Karvelytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-19 15:26
AA

Po daugiau nei ketverius metus trukusios draugystės krepšininkas Marius Grigonis (22) ir jo mylimoji, komunikacijos mokslų studentė Salomėja Karvelytė (22) nusprendė žengti svarbų gyvenimo žingsnį. Savaitgalį sportininkas pasipiršo savo ilgametei draugei.

„Kartais kiti sako, kad, va, jei jau tokie jauni tuokiasi, tai turbūt greit ir išsiskirs. Bet mes jaučiamės taip, lyg būtume pažįstami daugiau nei šimtą metų. Mums labai gera kartu, o šeima abiems – didelė vertybė“, – Žmonės.lt sakė S.Karvelytė.

Įdomi detalė – Salomėja yra legendinės laidos „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjo ir vedėjo Vido Mačiulio anūkė.

Pasak merginos, pačios sužadėtuvės vyko labai natūraliai, o jai, nors slapčia ir tikėjosi piršlybų, Mariaus priklaupimas ant kelio buvo maloni staigmena.

Krepšininkas Salomėjos rankos paprašė suorganizavęs romantišką pikniką Nemuno ir Neries santakoje, leidžiantis saulei.

Salomėja Karvelytė ir Marius Grigonis / Asmeninio albumo nuotr.

„Mano moteriška nuojauta sakė, kad galbūt jau šią vasarą ir susižadėsime, bet nesitikėjau, kad tai įvyks būtent dabar. Turėjome planų išvykti atostogų, norėjome kur nors ištrūkti pailsėti į šiltus kraštus, galvojau gal tada, o kada dabar... Širdis šokinėjo iš laimės. Toks nuostabus jausmas, kai mylimas žmogus klausia tavęs ar noriu su juo praleisti visą likusį gyvenimą? Abu ir džiaugėmės, ir verkėme iš laimės“, – pasakojo Salomėja.

Su Mariumi ji pažįstama jau nuo 6 klasės. Tuomet jiedu abu mokėsi toje pačioje sostinės mokykloje, nors Salomėja buvo metais aukštesnėje klasėje. Po 10 klasės ji su mainų programa išvyko į JAV, tačiau grįžusi turėjo kartoti kursą Lietuvoje. Likimas ar ne, bet tuomet 11 klasę pradėjo lankyti kaip suolo draugai, o netrukus įsižiebė ir romantiški jausmai.

Salomėja Karvelytė ir Marius Grigonis / Asmeninio albumo nuotr.

Sausio 1-ąją pora minės savo penkerių draugystės metų sukaktį, o kitų metų vasaros pradžioje jau galvoja iškelti ir vestuves. Tiesa, kol kas nei tikslios datos, nei vietos jie nėra numatę, o tvirtai apsisprendė yra tik dėl kelių dalykų – tai bus nedidelė jauki šventė artimiausių žmonių rate, santuoką jie registruos bažnyčioje, šventė bus be jokių tradicinių vestuvių atributų.

„Kartais pajuokaujame, kad būsime ir tų porų, kurie kelti vestuves nuspręs likus savaitei iki tos dienos. Nenorime didelio planavimo, nenorim pompastikos, nenorim šimto žmonių aplink, todėl didelio baliaus tikrai nebus. O gal sugalvosime ir ne Lietuvoje jas iškelti, gal Ispanijoje. Kad dar ir patys nežinome, dar tik porą dienų esam sužadėtiniai, turim laiko pagalvoti“, – juokėsi Salomėja.

Salomėja Karvelytė ir Marius Grigonis / Asmeninio albumo nuotr.

Pasak jos, tiek ji Mariui, tiek Marius jai – pirmi rimti partneriai, jiems abiems ši draugystė labai brangi. Salomėja sako, kad rimtai į santykius jie žiūri nuo pat jų bendravimo pradžios, o klausimų, kad jausmai laikui bėgant praeis – nei vienam nekilo. „Mes vienas į kitą nuo pat draugystės pradžios labai šeimyniškai žiūrėjome“, – kalbėjo Salomėja.

Ar vestuvėms besiruošianti pora jau galvoja ir apie šeimos pagausėjimą? „Norėtume, bet viskas turbūt susidėlios savaime. Manęs nuo rudens laukia ketvirtas kursas, noriu baigti studijas, tada vestuvės, o tada... nors gal prieš vaikus dar norėtume įsigyti porą šuniukų. Labai juos mylime. Bet nesakau, kad vaikų nenoriu“, – prasitarė mergina.

Salomėja Karvelytė ir Marius Grigonis (7 nuotr.)
+1