Krepšinio komentatorius K.Tiškevičius vedė mylimąją Gintarę: vestuvės – su „Dinamika“, be giminių

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės / Kristinos Juodvalkienės ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį, rugsėjo 3 dieną, Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje amžiną meilę vienas kitam prisiekė krepšinio komentatorius, renginių vedėjas Karolis Tiškevičius (31) ir Gintarė Narkevičiūtė (30). Jau penkerius metus kartu esanti pora kartu su 60 svečių vestuvių dieną užkūrė tikrą vakarėlį. Tokios programos ir žvaigždžių sąrašo galėtų pavydėti daugelis.

„Vestuvėse dalyvavusi Iglė Bernotaitytė instagrame padarė pusantros minutės vaizdo įrašą, tai dabar žiūrėdamas į jį, juokauju, kad po tokios šventės atsigauti reikės pusantros savaitės“, – sutikęs pasikalbėti su portalu Žmonės.lt juokėsi Karolis Tiškevičius.

Tačiau apie viską – nuo pradžių. Savo būsimą žmoną Karolis sutiko dar prieš penkerius metus. Simboliška tai, kad renginių vedėjas Gintarę sutiko vesdamas vienas vestuves.

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės / Kristinos Juodvalkienės nuotr.

„Pamačiau ją sėdinčią prie jaunųjų stalo ir negalėjau nepastebėti jos grožio. Iškart po šventės parašiau, po savaitės susitikome, o tada viskas užsimezgė labai greitai“, – pažinties istorija dalijosi K.Tiškevičius.

„Bet ir aš buvau gražus, gražesnis negu dabar! – juokėsi renginių vedėjas ir pridūrė, kad Gintarė tąkart susižavėjo jo balsu. – Ji mane žinojo, kaip komentatorių“.

Norėjome tūso, laisvo stiliaus šventės, o ne standartinių vestuvių su giminėmis.

Taip užgimus meilei, pora per penkerius draugystės metus susilaukė dviejų atžalų – dabar jau ketverių Vakarės ir dviejų su puse metukų Kristupo.

Kadangi šeima jau sukurta, Karolis ir Gintarė nusprendė savo meilę įtvirtinti santuokos įžadais. Zapyškyje susituokusi pora pasakojo, kad Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią pasirinko atsitiktinai – svarbiausia jiems buvo ne vieta.

„Turime glaudų dvasinį ryšį su kunigu Juozu Fakėjavu. Tad rinkomės ne vietą, o kunigą. Svarbiausia buvo, kad mus sutuoktų būtent jis“.

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės / Kristinos Juodvalkienės nuotr.

Nors vestuves planavo gerokai anksčiau, kaip ir daugeliui porų koją pakišo pandemija. Tačiau ir tai išėjo į naudą – Karolis ir Gintarė turėjo daugiau laiko apgalvoti, kaip turėtų atrodyti jų vestuvių šventė.

„Gintarei pasipiršau dar prieš pandemiją, būtume susituokę anksčiau. Visgi, turėjome marias laiko apgalvoti kokių vestuvių norime ir tik šiemet išsigryninome, kad norime tikro baliaus ne giminėms, o sau ir draugams“.

Kartu ošė 60 svečių

Prie Kauno pilies, restorane „Fresh Buffet Medžiotojų užeiga“ su 60 energingų ir žavingų artimiausių draugų bei kolegų, jaunavedžiai užkūrė tikrą vakarėlį. Karolis atskleidė per 13-ka metų atvedęs 600-700 švenčių, tad per tą laiką suprato, kad nenori „atidirbinėti“ svečiams. Juk svarbiausia, kad švęstų jaunieji!

„Norėjome tūso, laisvo stiliaus šventės, o ne standartinių vestuvių su giminėmis, prie kurių neretai varžosi draugai. Norėjome, kad visi atsipalaiduotų“, – portalui Žmonės.lt pasakojo K.Tiškevičius.

O kad, vakarėlis pavyko, tai įrodė ir šeštadienį socialiniuose tinkluose akimirkomis aktyviai besidaliję svečiai. Karolio ir Gintarės vestuvėse dalyvavo ne viena garsenybė – broliai Lavrinovičiai su žmonomis, Dalia Belickaitė su vyru Edvinu Šeškumi, Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis bei kiti.

„Sako, kad socialiniuose tinkluose vaizdai pagražinti, bet tai kuo dalijosi mano draugai, net neatspindėjo tikrovės. Buvo dar geriau!“ – pridūrė Karolis, besidžiaugdamas pavykusiu vestuvių vakarėliu.

Staigmena nuotakai ir svečiams – grupė „Dinamika“

Savo meilės šventę jaunavedžiai patikėjo pravesti renginių vedėjui Viačeslavui Mickevičiui, kuris ne tik rūpinosi vakaro nuotaika, bet ir pademonstravo cirko triukus.

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės / Kristinos Juodvalkienės nuotr.

Lyg to būtų maža, jaunavedžiai pasirūpino ir išskirtine vakaro programa – koncertavo Žilvinas Žvagulis, Mino, Vytautas Mikaitis, į rankas mikrofoną paėmė ir svečiai Iglė su Tadu.

Tačiau didžiausia šio vakaro staigmena tiek svečiams, tiek jaunajai buvo iš naujo dėl vestuvių susibūrusios grupės pasirodymas – šventę vainikavo grupė „Dinamika“.

„Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas buvo susijungę tik M.A.M.A apdovanojimams ir ten koncertavo vos penkias minutes. Dėl mūsų vestuvių, jie susibūrė iš naujo su geriausia programa!“ – džiaugėsi neeiline staigmena pasirūpinęs jaunikis Karolis.

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės / Kristinos Juodvalkienės nuotr.

Vestuvių pratęsimas namų terasoje

Kitą dieną po vestuvių, ir pačių jaunavedžių laukė netikėtumas. Sekmadienį sugrįžus namo, juos su paruoštu stalu pasitiko draugų būrys. Vakarėliui įsisiūbavus iš naujo, jaunavedžiai su svečiais įspūdingą programą nusprendė vėl pratęsti su „Dinamika“.

„Paskambinau Irmai ir pakviečiau pakoncertuoti pas mus į terasą. Ji pagalvojo, kad aš juokauju. Tačiau galiausiai supratusi, kad pasiūlymas rimtas, neilgai trukus ji ir atvyko“, – apie ne ką prastesnę antrą vestuvių dieną pasakojo krepšinio komentatorius. Jis atskleidė, kad vėliau prie Irmos prisijungė ir atlikėjas Anatolijus Oleinikas.

„Kažkoks kosmosas. Jau ir pats nesuprantu, kas čia įvyko“, – emocijų neslėpė jaunikis.

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės / Kristinos Juodvalkienės nuotr.

Pasidžiaugęs nepakartojamomis vestuvėmis, galiausiai Karolis reziumavo, kad įspūdingiausia visgi buvo ne programa, bet susirinkusi svečių energija.

„Jei tave supa susireikšminę žmonės, įspūdžio nepadarys jokios superžvaigždės. O čia buvo surinkta nereali kompanija! – pasidžiaugė jis ir su portalu Žmonės.lt pasidalijo vestuvių akimirkomis.

Vestuvių fotogalerija:

Karolio Tiškevičiaus ir Gintarės Narkevičiūtės vestuvės (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau