Krepšinio treneris Darius Maskoliūnas oficialiai išsiskyrė su žmona Aidija

Darius Maskoliūnas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Darius Maskoliūnas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-06-07 08:44
AA

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienio rytą išnagrinėjo civilinę bylą, kurioje buvo prašoma išskirti Aidiją Maskoliūnienę ir Darių Maskoliūną.

Jei nebegali pasitikėti pagrindinės sudėties žaidėju, visada gali duoti šansą kam nors iš atsarginių. Šį sporto strategams žinomą principą buvusio krepšininko, vėliau trenerio Dariaus Maskoliūno šeima nutarė pritaikyti ir asmeniniame gyvenime.

Šeimyninei laimei subliuškus, Aidija ir Darius Maskoliūnai nutarė pasukti skirtingais keliais. Pora kreipėsi į teismą dėl oficialių skyrybų.

Žmonės.lt primena, kad Darius (gim. 1971 m. sausio 6 d. Jonavoje) ir metais jaunesnė Aidija susituokė prieš 16 metų, jiedu augina dabar jau paauglį sūnų ir vis dar mažametę dukterį.

Tačiau jau prieš kelerius metus vieša paslaptimi tapo tai, kad buvusį „Žalgirio“ krepšininką romantiški santykiai susaistė su žavia šviesiaplauke Inga Granatiene.

A.Maskoliūnienė yra viešai prisipažinusi, kad apie sutuoktinio „atsargines žaidėjas“ – laisvą bendravimą su kitomis moterimis – žino. Kalbėdama su žiniasklaida moteris yra svarsčiusi, ar nėra pernelyg atlaidi ir supratinga savo tituluotam vyrui – Eurolygos (1999 m.), Sidnėjaus Olimpinių žaidynių bronzos medalio (2000 m.) laimėtojui, o baigus žaidėjo karjerą dirbusiam ir „Žalgirio“, ir „Lietuvos ryto“ vyriausiuoju treneriu.

Tačiau santuokiniai įsipareigojimai, kurie jau senokai yra likę tik popieriuose, Maskoliūnus sies nebeilgai.

Vilniaus miesto apylinkės teismas šio penktadienio rytą išnagrinėjo civilinę bylą ir patvirtino buvusio krepšininko bei verslininkės jo žmonos ištuoką. Aidija Maskoliūnienė ir Darius Maskoliūnas posėdyje nedalyvavo.

Teisėjui Vladui Leonui pateiktame sutuoktinių prašyme pažymima, kad santuoką norima nutraukti abipusiu sutikimu. Kai žmonės skiriasi gražiuoju, teismų praktika paprasta: santuokos nutraukimo byla virsta tik paprasta formalia procedūra.

Aidija ir Darius yra iš anksto aptarę ir sutarę dėl skyrybų sąlygų: kur gyvens ir iš ko bus išlaikomi vaikai, kaip pasidalijamas turtas ir t.t. Trečiojo asmens teisėmis į šią skyrybų bylą dėl nebaigtų šeimos finansinių reikalų yra įtraukti ir DNB banko atstovai.

Tiesa, pagal galiojančią bendrą tvarką, skyrybų nutartis įsigalios ne iš karto. Porai dar suteikta teisė „persigalvoti“ – duotas terminas verdikto apskundimui.