Krepšinio žvaigždė Ramūnas Šiškauskas netrukus sūpuos kūdikį: žmona Edita laukiasi penkto vaiko

Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Kristina Kučinskaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-25 06:27
AA

Buvęs krepšininkas ir Lietuvos rinktinės kapitonas Ramūnas Šiškauskas (44) netrukus patirs naują tėvystės išbandymą ir džiaugsmą. Šeima, kurioje auga keturi vaikai, dar pagausės. Portalo Žmonės.lt žiniomis, Ramūno žmona Edita Šiškauskienė laukiasi penktos atžalos.

Vyriausiam Šiškauskų sūnui Matui yra 17 metų. Lukui yra sukakę 14, o Jokūbas liepą švęs dešimtąjį gimtadienį. Gausios šeimos „pagrandukui“ Juliui yra 3,5 metukų.

Žinomas sportininkas kukliai šypsosi – jiedu su žmona dalintis asmeninio gyvenimo detalėmis ne itin mėgsta. „Sportas yra sportas. O čia kas kita“, – Žmonės.lt sako R.Šiškauskas.

Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Jis tik užsiminė, kad per laukimosi laikotarpį žmonai Editai pasitaiko visokių dienų, bet taip, pasak daugiavaikio tėčio, būna visoms šį ypatingą etapą išgyvenančioms moterims.

„O ypatingų norų nebuvo ne tik per Editos nėštumus, bet ir kitais etapais“, – su šypsena sako R.Šiškauskas.

Kol kas pora nežino mažylio lyties. „Vardą vaikutis atsineš. Dar nieko nenusprendėme“, – Žmonės.lt sako penktos atžalos gimimo laukiantis buvęs ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas.

Primename, kad 2012-ųjų gegužės pabaigoje krepšininkas Maskvoje atsisveikino su krepšiniu ir baigė profesionalaus sportininko karjerą. Jos metu Ramūnas buvo tapęs Europos, Eurolygos, Lietuvos, Italijos, Graikijos, Rusijos čempionu.

„Sprendimą trauktis lėmė ir šeima. Tiesiog pajutau, kad atėjo laikas žengti į naują gyvenimo etapą. Dabar bus kiti rūpesčiai: vaikai, mokykla, šeima“, – tuomet sakė R.Šiškauskas.

Ramūnas Šiškauskas su žmona Edita (12 nuotr.)
+6