„Kristal“ perdainavo kalėdinę grupės „Yva“ dainą: „Įrašinėjant klipą jausmas buvo lyg sapne“

Grupe "Kristal" / Asmeninio archyvo nuotr.
Grupe "Kristal" / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-21 09:46
AA

Grupės „Kristal“ merginos savo gerbėjams pristato šventišką, dainą „Laukiu Kalėdų“ ir kviečia šventes pasitikti kartu. Juk Kalėdos – ypatingas metas, kai sustojame ir daugiau laiko praleidžiame vienas su kitu. Ir būtent tai, pasak atlikėjų, yra didžiausias stebuklas.

„Laukiame Kalėdų...“ – prisipažins grupės „Kristal“ merginos, dainuodamos Deivydo Zvonkaus sukurtą dainą.

„Artėjant gražiausios metų šventėms su merginomis sugalvojome, kad norime savo koncertinėje programoje turėti šventinę dainą, tad ilgai ieškoti variantų nereikėjo. Pasirinkome grupės „Yva“ dainą „Laukiu Kalėdų“. Galvojome, kad darysime šios dainos aranžuotę, tačiau pabandėme su merginomis ją sudainuoti ir supratome, kad nieko keisti nenorime, norime būtent originalios dainos versijos, būtent tokios, kurią sukūrė dainos autorius D.Zvonkus. Ši daina man sukelia daug jausmų, pamenu kai pirmą kartą ją dainavome su grupe „Yva“ šventiniame koncerte. Ši daina man lyg kvietimas sustoti, ir priminimas, kad svarbiausia per šventes yra laikas kurį praleidžiame su savo artimaisias“, – prisiminimai dalinosi Kristina.

Grupe „Kristal“ / Asmeninio archyvo nuotr.

„Šiai dainai norėjome labai paprasto video klipo, kuris būtų jaukus. Kai sužinojau, kad įrašinėsime „Yvos“ dainą, pirma mintis, kuri atėjo į galvą buvo: Vau…juk būdama vaikystėje šios grupės dainas su drauge dainuodavome, pasirodymus ruošdavome, o dabar dar ir su viena iš grupės narių, tai yra Kristina, įrašinėsime vieną iš „Yvos“ dainų. Nusikėliau į tuos 2000-uosius, kai ši grupė pradėjo savo karjerą, buvau lyg sapne. Įrašinėjant dainą ir klipą aplankė kažkokia nostalgija tiems laikams, lyg sapnuočiau sapną, kuris gali niekada nesibaigti“ – sakė Miglė.

„Šią grupės YVA dainą žinojau seniai, man ji visada buvo graži, tačiau dabar ši daina man įgauna kitą prasmę. Todėl kai sužinojau, kad perdainuosime „Laukiu Kalėdų“, grupės merginoms pasakiau, jog nežinau kaip pavyks įrašinėti, nes jau namuose dainuodama labai graudinuosi, gerąja prasme. Mano sūnus gimė Kalėdų dieną, tad dainuodama grįžtu būtent į šiuos gražiausius savo gyvenimo prisiminimus ir visus žodžius skiriu Jam. Kai išgirdau galutinį rezultatą vėl susigraudinau. Manau, kad ši daina palies kiekvienos mamos širdį.“ – atviravo Laura.

„O aš tiesiog džiaugiuosi, kad šiemet mums pavyko suspėti perdainuoti šią dainą ir nufilmuoti jos klipą. Jį mums padėjo išpildyti videografas Ervinas Dikinis, su kuriuo dirbame jau ne pirmą kartą. Iš tiesų, ši daina viena gražiausių lietuviškų kalėdinių dainų, labai smagu, kad turėsime ją savo repertuare per šventinius koncertus. Tikimės, kad mūsų klausytojams ji patiks lygiai taip pat, kaip mums. Taigi linkime gerų emocijų, šventinės nuotaikos ir tiesiog sutinkant gražiausias metų šventes, būti laimingiems“, – kalbėjo Donata.

„Džiaugiamės kad suradome laiko nufilmuoti jaukų video šiai dainai, tikimės, kad jis patiks ir mūsų klausytojams“, – kalbėjo dainininkės.

Išgirskite:

Grupės „Kristal“ fotosesija ir klipo filmavimo užkulisiai (17 nuotr.)
+11