„Kristal“ pristato naują dainą „Negrįžk“: siunčia žinutę buvusioms grupės kolegėms

Grupė „Kristal“ / Asmeninio albumo nuotr.
Grupė „Kristal“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-10-06 00:52
AA

Grupės „Kristal“ merginos rudenį pasitinka su muzikine naujiena – nauja daina „ Negrįžk“ ir jaukia rudenine fotosesija.

„Jos gali būti draugės ir dainuoti vienoje grupėje? Tokių klausimų ir aptarinėjimų buvo labai daug: „Tai kiek laiko jos dar temps su ta Ivanova?“ Ogi tiek, kiek trunka tikra moteriška draugystė. Kur moteriškas kolektyvas, ten dažniausiai pakvimpa konkurencija, tačiau tai – ne apie mus“, – sako Kristina Ivanova ir užsimena, kad naujoji daina „Negrįžk“ yra su žinute buvusioms grupės kolegėms.

„Mūsų trejetukas yra tobulas. Tokios moteriškos draugystės gali pavydėti visi, esame kaip vienas kumštis, jaučiamės žiūrinčios viena kryptimi tiek scenoje, tiek gyvenime. Mūsų bendravimas nesibaigia scena. Esame tikros draugės ir leidžiame laisvalaikį kartu su antromis pusėmis, šeimyniškai“, – kalbėjo neseniai ištekėjusi grupės narė Donata Borusevičė.

„Ruduo tai laikas, kai prasideda naujas etapas ir baigiasi praeitas. Mes šią dainą norėjome parodyti ir pristatyti dabar, nors ją savo stalčiuje turėjome jau kurį laiką. Stanislavas Stavickis-Stano sukūrė mums šią dainą, išgirdusios ją pasakėm, kad tai daina apie kiekvieną iš mūsų“, – pasakojo Kristina Ivanova.

Grupės „Kristal“ daina „Negrįžk“:

Grupės narėms iš tiesų prasidėjo kiti gyvenimo etapai. Donata šiais metais ištekėjo, Julija jau pakrikštijo savo dukrelę Katalėją, kurios krikšto mama tapo Kristina. O dar kiek visko merginų laukia. Grupės „Kristal“ narės šiuo metu intensyviai ruošiasi šventiniam laikotarpiui.

„O kalbant apie naują grupės fotosesiją, ją pasirinkome ne šabloninę studijoje, o gyvą ir tikrą mūsų mylimame mieste Vilniuje, apsuptos šio nuostabaus rudens grožio. Ačiū mūsų draugei Elzai, kuri užfiksavo nuostabias akimirkas. Kiekvienas naujas etapas mums teikia ir puikų laiką kartu bei nesuvaidintas emocijas. Norime tuo pasidalinti ir su klausytojais - perduoti bent dalį geros nuotaikos jiems, laukiant tamsiojo metų laiko. Ir žinokite, kad mes tikime tikra draugyste“, – šypsojosi Julija Jegorova-Butavičienė.

Fotogalerija:

Rudeninė grupės „Kristal“ fotosesija (8 nuotr.)
+2