Kristijonas Ribaitis pristato naują kūrinį ir muzikinį vaizdo klipą: padėjo žinomas aktorius

Kristijono Ribaičio naujas singlas / Deivydo Kryževičiaus nuotr.
Kristijono Ribaičio naujas singlas / Deivydo Kryževičiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-21 21:34
AA

Atlikėjas Kristijonas Ribaitis pristato naują kūrinį „Karamelinis Betonas” iš artėjančio trečiojo albumo „Saturnas”. „Tai daina apie užsispyrimą išlikti savimi ir baimes, kurios sukyla, kai iš vidaus ir išorės girdime aiškinimus kuo turėtume būti”, - teigia atlikėjas

„Karamelinis Betonas“ klausytojams pristatomas kartu su muzikiniu vaizdo klipu – antruoju atlikėjo režisūriniu darbu.

Pagrindinė šio kūrinio tematika sukasi aplink romantizuotą identiteto išlaikymą, o įkvėpimas muzikiniam vaizdo klipui kilo iš 90-ųjų „Late Night“ (liet. Vėlaus vakaro) pokalbių laidomis. Net kiek daugiau nei dabar, to laikmečio laidose tiek vedėjai, tiek svečiai bendraudavo su savotiškomis „kaukėmis“ lyg tai būtų jų tikroji tapatybė, nes atskleisti savo tikrąjį charakterį buvo tiesiog nemadinga.

Atlikėjas Kristijonas Ribaitis / Manto Repečkos nuotr.

Šalia jau gerai pažįstamų K.Ribaičio grupės narių Dovydo Stoškaus ir Igno Juzoko muzikiniame vaizdo klipe prisijungia jaunoji muzikantė Kamilė Juzokaitė, pirmosios K.Ribaičio grupės narys Jonas Jankauskas ir „Keistuolių Teatro“ aktorius Andrius Kaniava.

„Šio klipo idėja jau keletą metų sukosi mano galvoje. Pačio klipo vizualą ir estetiką taip pat įkvėpė „Keistuolių Teatro“ spektakliai, bei jų filmai, tokie kaip „Pulkininko Haroldo Praradimų Klubas“ ar „Paskutiniai Brėmeno Muzikantai“. Todėl pirmoji kilusi mintis buvo šiam siužetui pasikviesti Andrių Kaniavą – ir vis dar negaliu patikėti, kad jis sutiko ir koks siurrealus rezultatas gavosi to pasekoje“, – savo mintimis dalijasi atlikėjas.

„Karamelinį Betoną“ ir kitus K.Ribaičio kūrinius atlikėjas kviečia išgirsti gyvai „karameliniuose“ pasirodymuose:

Gruodžio 3 d. Kaune, gruodžio 9 d. Vilniuje, gruodžio 17 d. Palangoje, gruodžio 30 d. Alytuje.