Kristina Ivanova: 5 priežastys, kodėl neverta pasiduoti rudeniniam tinguliui

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-25 12:28
AA

Grupės „Magnit“ lyderė, grožio studijos „Kristina“ vadovė Kristina Ivanova kasdien sukasi it vijurkas – ir savo grožio studiją prižiūri, ir dainuoja, ir renginiuose dalyvauja.

Tačiau jei manote, kad po tiek darbų ji atsipalaiduoja sėdėdama prie televizoriaus ar kompiuterio – klystate. K. Ivanova nuolat sportuoja, o atėjus rudeniui ima dar dažniau lankytis sveikatingumo klube.

Sportuoti atlikėja ragina ir visus savo gerbėjus. Pasak jos, nesiryžtantys pradėti sportuoti jau šį šeštadienį turėtų sudalyvauti „Siemens“ arenoje vyksiančiame sporto festivalyje „Nike treniruočių diena. Įkvėpta „Impuls“, kuriame galės susipažinti su pačiomis įvairiausiomis treniruočių programomis.

K.Ivanova dalinasi 5 priežastimis, kodėl verta aktyviai kovoti su tinguliu bei „užsikabinti“ už sporto ir kodėl būtent ruduo yra tam puikus metas.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Dvigubai daugiau energijos

Pasak K.Ivanovos, pradėjusi sportuoti ir atsisakiusi alkoholio ji pajautė turinti daugiau energijos negu bet kada gyvenime.

„Niekada nemėgau drybsoti lovoje, man patinka per dieną padaryti kuo daugiau. Sportas atveria tokias galimybes. Fizinis aktyvumas prideda dvigubai daugiau energijos, jo dėka pagerėjo mano miego kokybė, jaučiuosi galinti žymiai daugiau nuveikti. Sportuojant įgautas pagreitis persikelia ir į kitas sritis – aktyviai pasportavusi ir darbe esu kupina jėgų, pasitikiu savimi ir daug nuveikiu. Padeda, tiesa, ne tik sportas, bet ir geresnė mityba bei sprendimas atsisakyti žalingo įpročio – alkoholio“, – teigia K. Ivanova.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Nauji potyriai

K.Ivanova pažymi, kad naujovės ir dar nepatirtų dalykų bandymas gyvenime ją žavi. Pasak dainininkės, ji visada išbando kuo įvairesnius būdus sportuoti ir skirtingų treniruočių dėka nuolat patiria naujų pojūčių.

„Funkcinės TRX treniruotės, stalo tenisas, skvošas, kalanetika – tai tik keletas dalykų, kurie man tiko ir patiko. Yra visokių treniruočių rūšių ir nereikia bijoti egzotiškai skambančių jų pavadinimų – daugelis jų labai smagios ir priverčia į savo kūną pažvelgti visiškai naujai. Kaip tik šį šeštadienį vyks sporto festivalis, kuriame bus galima su įdomiomis treniruočių programomis susipažinti tiesiogiai,  semiantis patirties iš geriausių trenerių. Tai puiki proga atrasti, kur slypi tavo aistra“, – sako atlikėja.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Atkirtis rutinai

Dainininkė taip pat tvirtina, kad sporto dėka netgi eilinė diena gali tapti įvairesnė ir įdomesnė.

„Noriu, kad kasdienėje rutinoje vis atsirastų kažkas naujo. Pavyzdžiui, sekmadienį eidama į sveikatingumo klubą mielai ir paplaukioju, ir pabūnu pirtyje, ir paminu dviratį ar atlieku kardio pratimų. O skirtingais metų laikais, kai tik norisi suteikti naujų įspūdžių savo dienai, išbandau skirtingas sporto šakas – vasarą burlentes ir irklentes, dabar, rudenį, jodinėjau su žirgais, žiemą bus pačiūžos. Visa tai leidžia netgi eilinį vakarą ištrūkti iš kasdienybės, pailsėti“, – tvirtina K. Ivanova.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Sveikesnis organizmas

Atlikėja pabrėžia, kad sveikata ir noras išlaikyti puikią figūrą – taip pat anaiptol ne menkiausia priežastis, kodėl ji džiaugiasi nuolat varstydama sveikatingumo klubo duris.

„Visas mūsų grožio studijos moteriškas kolektyvas nori atrodyti gražiai ir lieknai, bet patys suvokiate, kad pasaulis yra kupinas pagundų. Pavyzdžiui, klientai dažnai atneša saldumynų, kurių neparagauti tiesiog negalime. O juk papildomi kilogramai kainuoja... Tačiau sportas leidžia kartais pasiduoti skanaus maisto vilionėms: žinome, kad tada tiesiog sunkiau dirbsime klube“, – su šypsena sako K. Ivanova.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

Laisvalaikis su bendraminčiais

Paskutinis, bet ne mažiausias sportavimo privalumas, pagal K. Ivanovą – puikiai praleistas laikas su draugais. Atlikėja džiaugiasi savo aplinkoje turinti daug žmonių, kurie sutinka vakarus kartu su ja leisti ne muzikos, o sveikatingumo klube.

„Visi pagal save renkasi, ką veikti su draugais ir draugėmis. Aš mąstau taip: jei normalu kartu eiti į kiną ar į greito maisto restoraną, tai kodėl turėtų būti negalima kartu eiti sportuoti? Man sportas siejasi ne tik su sveikata, bet ir su bendravimu. Ir su savo grupės merginomis, ir su grožio salono merginomis kartu sportuoju, treniruojuosi. Vienos kitas paskatiname, perduodame geros energijos impulsus“, – pabrėžia K. Ivanova.

Aktyvus Kristinos Ivanovos laisvalaikis (4 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+1