Kristina Ivanova atskleidė savo grožio paslaptį – jaunystę puoselėja specialiomis injekcijomis

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-01-14 09:04
AA

Žinoma atlikėja, grupės „Kristal“ lyderė bei verslininkė Kristina Ivanova – veržli, energijos kupina ir visuomet žavinga moteris. Daugiau kaip 15 metų pramogų pasaulyje besisukanti K. Ivanova sutiko papasakoti, kaip ji rūpinasi nepriekaištinga savo išvaizda. Moteris atvira – perkopus 30 metų slenkstį prisižiūrėti save tenka vis atidžiau.

Nors iš pažiūros K. Ivanova atrodo nepriekaištingai, žinoma moteris prisipažįsta, kad kaip ir dauguma moterų, ji taip pat turi rūpesčių dėl savo išvaizdos ir skrupulingai rūpinasi savo oda.

„Žinoma, kad kaip ir daugybė moterų turiu tam tikrų odos problemų – manoji yra sausa, dehidratuota. Kadangi esu scenos žmogus, naudoju labai daug makiažo, dėl to oda išties pavargsta. Be to, turiu problemą ir su ryškiai matomais, sutrūkinėjusiais kapiliarais“, – apie odos problemas atvirauja K. Ivanova.

Kristina Ivanova / „TV topas“ archyvo nuotr.

Moteris pripažįsta, jog pagrindinė jos grožio puoselėjimo taisyklė yra neapleisti savęs ir pradėti rūpintis savo oda kaip įmanoma anksčiau. Tokiu būdu atsiradusias išvaizdos bėdas yra daug lengviau suvaldyti, o rezultatas – daug efektyvesnis.

„Man yra 31 metai. Tai yra pats laikas atkreipti didesnį dėmesį į savo išvaizdą, ypač – odą. Tam nereikia didelių resursų, tereikia gerų specialistų, kurie parinktų, kas tau tinka ir ko tau reikia“ – sako K. Ivanova.

Ieškodama  pagalbos K. Ivanova apsilankė lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“.

„Kristina į mus kreipėsi dėl sutrūkinėjusių kapiliarų, matomų veide ir kojose, mimikos raukšlelių bei odos sausumo. Specialiais lazeriais jai buvo atliktas kapiliarų šalinimas veide bei kojose. Taip pat atlikta „Baby Botox“ procedūra pirmosioms raukšlelėms veide pašalinti bei odos drėkinimo ir stangrinimo procedūra hialurono rūgštimi“, – pasakoja klinikos vadovė Nora Lapinskienė.

Kristina Ivanova / „TV topas“ archyvo nuotr.

Kūne esantys kapiliarai, neatlaikius kraujagyslių sienelėms, dažnam sutrūksta ir tampa matomi ne tik per mikroskopą, bet ir plika akimi. Jie tikrai mūsų nepuošia, o negydant gali virsti rimta problema. 

„Rezultatas matosi iš karto – iškart po „šūvio“ tiek raudoni, tiek mėlyni kapiliarai papilkėja ir, galiausiai, sunyksta. Dažniausiai, jeigu tai yra jaunas žmogus, kaip Kristina, tai užtenka ir vienos procedūros, nors paprastai reikalingos dvi-trys“, – pasakoja N. Lapinskienė.

Klinikos vadovė priduria, jog geriausia ne tik kapiliarių šalinimo, bet ir kitas lazerines procedūras atlikti šaltuoju metų laiku, kuomet mažiau saulės.

„Po lazerinės procedūros reikia labai saugotis saulės, naudoti stiprius apsauginius kremus nuo jos spindulių, kad toje vietoje neatsirastų pigmentinių dėmelių. Todėl paprasčiau šias procedūras atlikti šaltuoju metų laiku, nors galima ir visus metus“, – sako N. Lapinskienė.

Šie lazeriai tinka ne tik kapiliarų šalinimui, bet ir kitoms veido problemoms spręsti. Anksčiau laikyti gražiais paraudę skruostai, pasak N. Lapisnkienės, yra liga (rosacea), ir ją reikia gydyti, kol raudonis skruostuose netapo mėlynomis dėmėmis ar net pūlingais spuogais veide. Taip pat lazeriais yra šalinamos pigmentinės dėmės, gydomi akne spuogai bei atliekamos kitos procedūros.

Kristina Ivanova / „TV topas“ archyvo nuotr.

K. Ivanovos pavargusios odos sausumo problemai spręsti gydytojai pasiūlė hialurono rūgšties injekcijas, kurios kaip mat pripildo odą drėgmės ir suteikia jai stangrumo.

„Kristinai taip pat atlikome drėkinimą hialurono rūgštimi. Tai yra medžiaga, kuri mūsų organizme egzistuoja natūraliai. Pavyzdžiui, kūdikiai savo odoje turi labai daug hialurono, todėl ji gražiai ir greitai gyja. Bet su amžiumi mes jo netenkame ir tas hialurono trūkumas mums pradeda reikštis raukšlytėmis, odos sausumu“, – teigia gydytoja dermatovenerologė Indrė Šaferienė.

„Visuomenėje vis dar vyrauja įvairūs mitai apie botulino toksiną, bet dažniausiai jie yra klaidingi. Šis preparatas pavojingas tik tuomet, kai yra neprofesionalų rankose. „Baby botox“ procedūra, kuriai parinkome ir K. Ivanovai, yra skirta jauniems žmonėms, nes naudojamas labai mažas botulino toksino kiekis. Jis švelniai atpalaiduoja raumenukus ir raukšlelės pačios išsilygina – kuo jaunesnė oda, tuo greičiau ji atsistato, nesiformuoja naujos raukšlelės“, – pasakojo gyd. I. Šaferienė.

K. Ivanova atliktomis procedūromis itin džiaugiasi. Anot jos, savo išvaizda patenkinta moteris daug labiau pasitiki savimi, tad viskas, ko ji imasi, klostosi kur kas sklandžiau.

„Kiekvienai moteriai svarbu pasitikėti savimi, mylėti ne tik kitus, bet ir save. Šiandien esu labai laiminga – myliu ir esu mylima, puikiai sekasi darbai, ateities vizijose – daug gražių svajonių ir tikslų. Norisi, kad ta užtarnauta vidinė darna ir ramybė atsispindėtų ir mano veide“, – šypsosi žavi šviesiaplaukė ir ragina visas moteris niekada nepamiršti savęs.