Kristina Ivanova: „Esu puiki paslapčių saugotoja“

Kristina Ivanova / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naują grupės „Kristal“ dainą „Tavo“, dar nepasiekusią radijo stočių eterio, pirmiausia išgirdo TV8 žiūrovės. Ji nuskambėjo serialo „Paslaptingas gyvenimas“ anonsuose. „Kristal“ merginos dainuoja apie meilę ir kone aklą pasitikėjimą kitu, tačiau seriale toks pasitikėjimas bus pragaištingas.

Jau nuo rugpjūčio 8 dienos TV8 eteryje pasirodys naujas serialas „Paslaptingas gyvenimas“, kuriame šalia intriguojančios ir širdį veriančios meilės istorijos pinsis visa šeimos paslapčių, melo ir intrigų gausybė. Serialo pristatymo daina tapo visiškai naujas merginų grupės „Kristal“ įrašytas kūrinys „Tavo“.

Grupės lyderė Kristina Ivanova juokauja, kad ji pati yra puiki paslapčių saugotoja, nes dažniausiai jas tiesiog pamiršta, bet tikina suprantanti, kodėl kai kurie žmonės, kaip ir serialo „Paslaptingas gyvenimas“ herojai, slepia tam tikrus dalykus nuo pačių artimiausių žmonių: „Esu iš tų žmonių, kurie paslapčių nelabai turi, o jei ir turiu pasilieku paslaptis sau ir pati nemėgstu apsikrauti papildoma kitų žmonių informacija. Žmonės slepia tam tikrus dalykus nuo artimųjų galbūt todėl, kad nenori sukelti papildomų rūpesčių ar nori pagudrauti, – įsitikinusi Kristina. – Kartą teko nemaloniai pasijausti, kai mano pasakyta informacija buvo papasakota kitiems, todėl tai priėmiau kaip pamoką ir šių klaidų daugiau stengiuosi nedaryti“.

Naujosios grupės „Kristal“ dainos priedainyje kalbama apie pasitikėjimą, kurio mylimas žmogus neturėtų išduoti, tačiau tiek gyvenime, tiek ir seriale „Paslaptingas gyvenimas“, tokie lūkesčiai nepateisinami. „Mano manymu, pagrindinė skyrybų priežastis yra kito žmogaus išdavystė, neištikimybė. Tai sugriauna žmonių santykius, nes griūva pasitikėjimas vienas kitu ir dingsta pagarba vienas kitam“, – svarsto Kristina.

Kristina Ivanova

Serialas „Paslaptingas gyvenimas“ – tai šilta ir jaudinanti istorija apie šeimą, kurios laimę ir ramybę sudrumsčia šeimos narių paslaptys, ėmusios viena po kitos aiškėti. Mustafa Kuzgun gyvena ramiai ir kukliai drauge su žmona bei trimis vaikais. Jam priklauso nedidelis, bet jaukus restoranėlis, kuriame vyras kuria tikrus kulinarinius šedevrus. Tačiau jis visai neturi noro plėsti savo sėkmingo verslo ar siekti pripažinimo. Gyvenimas yra nenuspėjamas ir ramus Mustafa gyvenimas ima virsti aukštyn kojom, kai iš praeities šešėlių pradeda lįsti tamsios šeimos paslaptys. Paaiškėja, kad vaikai, auklėti taip, kad būtų geri ir teisingi, iš tiesų slepia savo tikrąsias istorijas. Kai visas melas ir paslaptys išlenda į dienos šviesą, šeimos gyvenimas toli gražu nebėra toks įprastas kaip jiems norėtųsi.

Naujas serialas „Paslaptingas gyvenimas“ – nuo rugpjūčio 8 d. 18 val. per TV8.

Skaitykite daugiau