Kristina Ivanova gyvena džiaugsmingomis nuotaikomis – pristatė savo kosmetikos produktų liniją

Kristina Ivanova
Kristina Ivanova
L. Samulė
2019-02-10 09:58
AA

Grupės „Kristal“ lyderė ir grožio studijos „Kristina“ įkūrėja Kristina Ivanova gyvena džiaugsmingomis nuotaikomis. Pagaliau jauna moteris įgyvendino kelerius metus brandintą idėją ir sukūrė savo kosmetikos produktų liniją.

Kristina, kam gyvenime skiriate daugiausia laiko?

Grožio studijai, tačiau nuo praėjusių metų rugsėjo su merginomis rimtai susiėmėme ir pradėjome daugiau dirbti grupės „Kristal“ labui. Anksčiau grupei skirdavome tik tiek laiko, kiek likdavo nuo kitų darbų, o rudenį susispaudėme ir daugiau darbuojamės muzikinėje srityje. Be to, dar koncertuoju su grupe YVA, o visą vakarinį, naktinį laiką skiriu kosmetikos produktams kurti.

Kuri veikla jums mielesnė – scena ar grožio industrija?

Tai labai skirtingos veiklos, ir nė viena man nėra geresnė ar mielesnė. Mano gyvenime jos persipina ir papildo viena kitą – jei pavargstu nuo vienos, pavyzdžiui, daryti makiažus, pasineriu į koncertinę veiklą, ten išsikraunu, pailsiu. Abi veiklos man patinka vienodai, nes tiek vienur, tiek kitur reikia kūrybiškumo, idėjų, eiti koja kojon su naujovėmis. Mėgstu nuolat būti kūrybiniame procese.

Tačiau kūrybiškas žmogus ir buitis nesuderinama... Kaip sekasi darbuotis namuose?

Na, tikrai yra darbų, kurių nemėgstu (šypsosi), pavyzdžiui, nešti šiukšles, plauti indus. Žinoma, pastarąjį darbą visada galima patikėti indaplovei, tačiau gyvenant dviese net ir jos neprireikia. Mano draugas plauna indus ir neša šiukšles. O šiaip iš prigimties, kaip ir priklauso Mergelei, esu pedantė. Net mano studijos kolektyvas patvirtintų, kad mėgstu, jog būtų švaru ir kiekvienas po savęs viską paliktų tvarkingai.

Kristina Ivanova

Kiek jums kasdienybėje yra svarbus grožis? Ar būnate kada nepasidažiusi?

Kadangi kasdien susiduriu su grožiu studijoje ir pati darau makiažus, visada esu susitvarkiusi. Kasdien skiriu 20 minučių makiažui pasidaryti. Bet tai nebūtinai sunkus ryškus makiažas, kasdienai renkuosi švelnų ir tvarkingą dieninį. Iš tiesų labai mėgstu būti visai be makiažo, deja, tokia galimybė dažniausiai pasitaiko tik sekmadieniais, kai nedirbu, taigi, retokai.

Kaip manote, ar lietuvės ne per daug dėmesio skiria išvaizdai?

Mano, kaip vizažistės, nuomone – ne. Tiek darydama makiažą klientėms, tiek mokydama vizažo paslapčių siekiu atskleisti moters grožį, pabrėžti gamtos jai padovanotus privalumus ir jokiu būdu jų nekeisti. Jei moters išraiškingos akys ar dailios lūpos, jas dar labiau pabrėžiame kosmetikos priemonėmis. Manau, kad lietuvės ne per daug dėmesio kreipia į išvaizdą, juk kiekvieno žmogaus teisė rinktis, kiek laiko jis nori ir gali skirti savo grožiui. Ir kalbu ne tik apie makiažą. Grožis – tai ir dailūs nagai, išpuoselėti plaukai, prižiūrėtas kūnas, sveika mityba. Manau, žmogus turi tiek savimi rūpintis, kad jaustųsi sveikas ir pirmiausia patiktų sau. Kai myli save, esi laimingesnis.

Ar pati sveikai maitinatės?

Manau, pakankamai sveikai. Mažiau valgau mėsos, buvo etapas, kai penkerius metus išvis jos nevartojau, nes nenorėjau. Dabar kartais suvalgau, bet mažai. Visai nevartoju tokių produktų, kurie mano organizmui netinka. Pavyzdžiui, žalių paprikų ir česnakų, negeriu kavos su pienu, nes nuo jos man sutrinka virškinimas. Renkuosi sveikesnius produktus, mėgstu įvairias salotas. Kai tik turiu galimybę, gaminu namuose, bet nevengiu pavalgyti ir kavinėse ar užkąsti greitojo maisto. Gyvename vieną kartą ir dėl picos gabalėlio ar kelių gruzdintų bulvyčių pasaulis tikrai neapsivers aukštyn kojomis (šypteli).

Kokiam dienos ritualui visuomet randate laiko?

Rytinės kavos puodeliui. Kad ir kaip skubėčiau, kad ir kokia diena manęs lauktų, visada skiriu laiko kavai išgerti. Susikurti ritualai ir tradicijos daro kasdienybę smagesnę. Vienam labai svarbu ryte padaryti mankštą, kitam pamedituoti, išgerti kavos, paklausyti muzikos – ir tai šaunu. Pavyzdžiui, mes su antrąja puse sugalvojome bendrą tradiciją ir kartą per mėnesį būtinai einame į spektaklį, kiną, koncertą ar kt.

Kristina Ivanova / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kiek vietos jūsų gyvenime užima sportas?

Aš mėgstu pajudėti. Bent du tris kartus per savaitę būtinai sportuoju su asmenine trenere. Apskritai esu aktyvaus laisvalaikio šalininkė. Jau ne vieną vasarą gaudau bangas su banglente, o praėjusią daug jodinėjome žirgais, esu ir kartingo mėgėja. Vis sugalvojame aktyvių pramogų. Tikrai nebijau išbandyti ką nors nauja.

O kaip atsipalaiduojate, pamirštate rūpesčius?

Neveikti nieko yra geriausias poilsis, bet esu darbomanė – kai nieko nedarau, atrodo, kad viskas aplink sustoja. Reikėtų išmokti nieko nedaryti: jei skaitai knygą, tai skaityti ir nejausti kaltės, kad nedirbi. Kol kas man sunku atsipalaiduoti, vis atrodo, kad turiu kažką veikti, laukia nebaigti darbai. Gal lengviausiai nuo darbų ir minčių apie juos sekasi pabėgti panyrant į gerą knygą, žiūrint filmus. Dar labai patinka pasilepinti pirties malonumais – tai vienas mėgstamiausių atsipalaidavimo būdų.

Ar esate socialiai atsakinga? Kaip prisidedate prie bendro gėrio?

Tikrai mielai aukoju, prisidedu prie įvairų labdaros organizacijų. Man rūpi visi – ir nepasiturintys, pensinio amžiaus žmonės, vaikai, gyvūnai... Prisidedu ne tik asmeninėmis lėšomis, bet ir nemokamais grupių koncertais, visada stengiuosi atiduoti dalelę savęs tiems, kam labiausiai reikia.

Jei turėtumėte daugiau laiko, kam norėtumėte jį paskirti?

Brangiausiems žmonėms. Tiesiog pabūti kartu, pasėdėti, pakalbėti, skirti dėmesio savo šeimai. Bendraujant su žmonėmis, man svarbiausia yra sąžiningumas. Labai nemėgstu melo. Svarbu, kad žmogus man nemeluotų ir būtų atviras. Ir pati visada stengiuosi būti nuoširdi ir sąžininga.

Kokia draugė, sesuo, teta esate?

Esu iš tų žmonių, kurie niekada kito nepaliktų bėdoje. Į mane visada galima kreiptis ir gauti patarimą, palaikymą, net jei pačiai tai gali atsisukti ir bloguoju. Žinote, kaip sakoma, „gera dūšelė, plika subinėlė“ – tai čia apie mane (juokiasi).

Kristina Ivanova

Trumpa dosjė

Mėgstamiausia spalva. Raudona.

Akių spalva. Žalia.

Svajonių šalis. Ispanija.

Geriausia perskaityta knyga. L. Spell „Būti (su) ragana“.

Žaviausia epocha. Renesansas.

Prietaras. Nevalia pačiam kirptis plaukų – manoma, kad nusikerpi laimę.

Naminis gyvūnas. Neturiu, bet norėčiau katino.

Autoritetas. Mamos mama – mano močiutė Agafija.

Koks gyvūnas būtumėte. Katinas.

Kas jums yra romantika. Nuoširdūs mylimo žmogaus žodžiai.

Didžiausia baimė. Skęsti.

Mėgstamiausias metų laikas. Vasara.

Erzinanti žmogaus savybė. Nekantrumas.

Niekada taip ir neišmokote. Gerai plaukti.

Į negyvenamą salą pasiimtumėte. Peilį.

Merginų grupės „Kristal“ šventinė fotosesija (12 nuotr.)
+6