Kristina Ivanova ir Simona Starkutė apie šventinį stilių: „Svarbiausia – universalumas ir protinga kaina“

K. Ivanova ir S. Starkutė pristato savo šventinį stilių/Nerijus&Gintarė nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žiema – pats puikiausias metas išsiskirti savo stiliumi. Šventinėje fotosesijoje pozavo vienas garsiausių Lietuvos modelių Simona Starkutė, dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova ir profesionalus modelis Rafalas Narkevičius.

Tūkstančių už drabužį nemokėtų

S. Starkutė pasakoja, kad prabangioms suknelėms ji stengiasi neišlaidauti. Gražuolei itin svarbu drabužio universalumas. Jis turi būti pritaikomas ne vienai šventei, derėti prie skirtingo stiliaus batelių, aksesuarų. Simona juokiasi, kad neįmanoma suspėti paskui mados tendencijas, todėl investuoti į brangius drabužius neapsimoka. Geriau – kokybiška rankinė, avalynė.

„Nors žinau, kad yra merginų, kurios neskaičiuoja pinigų prabangiems drabužiams, 1000 eurų už suknelę nemokėčiau. Nebent tai būtų geriausios draugės vestuvės ir nebūtų kitos išeities. Be to, aš dažnai vaikštau į renginius. Kartą nuėjus, nesinori rengtis vėl tą patį“, – šypsosi S. Starkutė.

Paklausta, kuris fotosesijoje matomas drabužių derinys patiko labiausiai, šviesiaplaukė sakė, kad su daugeliu drabužių ji jautėsi puikiai. „Man labai smagu, kai drabužyje dera kaina ir kokybė. Labiausiai man patiko juoda, kniedėmis puošta suknelė, kurią stilistė priderino prie ilgaaulių, verstos odos batų. Su tokiu drabužiu galėčiau eiti švęsti Naujųjų metų“, – pasakoja modelis.

K. Ivanova ir S. Starkutė pristato savo šventinį stilių/Nerijus&Gintarė nuotr.

Siūlo neskubėti pirkti drabužių

K. Ivanova pastebi, kad švenčių metu norisi vilkėti tviskančius drabužius. Tai gali būti palaidinė, sijonas ar suknelė. Atlikėjai arčiausiai širdies – klasikinis stilius, ji mėgsta derinti aksesuarus prie drabužių. Žinoma moteris pataria iš pradžių apžiūrėti spintą, o tik tada skubėti pirkti naujų drabužių.

„Gal spintoje yra suknelė, apie kurios egzistavimą esi pamiršusi? O gal šventėms tiks pats mylimiausias drabužis, tiesiog prie jo priderinus naujus aksesuarus? Siūlau neskubėti išlaidauti, o pirkti protingai, įvertinus, ar tikrai tas daiktas tau reikalingas. Be to, dabar kaip tik prasidėjo didieji žiemos išpardavimai. Puikus laikas atnaujinti savo garderobą ir sutaupyti“, – šypsosi dainininkė.

Dievina aukštakulnius

K. Ivanova sako, kad tapti „Guess“ modeliu ji sutiko su dideliu džiaugsmu. Dirbti prieš kameras Kristinai buvo vienas malonumas. Šalia buvo profesionalūs modeliai, todėl fotosesija vyko labai sklandžiai ir greitai. K. Ivanova yra didelė demonstruojamo prekės ženklo gerbėja, mėgstanti ne tik drabužius, bet ir sportinio stiliaus avalynę, rokeriško stiliaus aulinius, aukštakulnius. Jie, kaip tikina K. Ivanova, yra labai patogūs. Moteris juokiasi, kad jos spintoje galime rasti visų įmanomų spalvų šio prekės ženklo aukštakulnius.

K. Ivanova ir S. Starkutė pristato savo šventinį stilių/Nerijus&Gintarė nuotr.

„Fotosesijoje man labiausiai patiko lateksinių kelnių ir spalvotų marškinių derinys. Jaučiausi kaip su savo drabužiais. Taip pat labai mėgstu džinsą, todėl man labai patiko derinys su odine striuke. Esu iš tų moterų, kurios ir kas dieną avi aukštakulnius, todėl fotosesijoje su jais jaučiausi labai patogiai“, – pasakoja K. Ivanova. 

Skaitykite daugiau