Kristina Ivanova pristato naujametį įvaizdį: pataria, kaip tapti šventinio vakaro karaliene

Kristina Ivanova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Kristina Ivanova / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-31 11:25
AA

Skaičiuojant iki Naujųjų metų šventės likusias valandas dauguma dailiosios lyties atstovių vis dar suka galvas – kokį makiažą pasirinkti, ką daryti su plaukais...

Grupės „Magnit“ lyderė, verslininkė Kristina Ivanova kartu su Žmonės.lt skuba į pagalbą – atlikėja pateikė vieną iš galimų naujametinio vakaro įvaizdžių: jis, tikimės, suteiks jums minčių ir idėjų, kurias galėsite panaudoti savo šventiniam įvaizdžiui.

Susikurti naujametį įvaizdį, padedant meistrei, Kristinai prireikė kelių valandų – grožio studijoje „Kristina“ buvo sukurtas makiažas bei šukuosena, kurie puikiai tiktų jaunai moteriai, susiruošusiai Naujuosius sutikti šventiniame vakarėlyje.

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Stengiamės atsižvelgti ir į vyraujančias tendencijas, ir į asmeninius žmogaus pageidavimus, jo bruožus, žiūrime, kas tiktų būtent jam, kad jaustųsi gerai. Makiažą pasirinkome vadovaudamosi 2015–2016 m. tendencijomis, tačiau toli gražu nedarėme visko aklai – pritaikėme ir koregavome konkrečiam žmogui, šiuo atveju – man“, – šypteli Kristina.

Atlikėja juokėsi, kad į madą atėjus pilkai spalvai, nepuolama visų klienčių dažyti pilkais atspalviais, nes ne kiekvienai moteriai tai tinka.

Žmonės.lt grožio iššūkį priėmusi Kristina pati tapo naujamečio įvaizdžio modeliu ir pasidalijo patarimais, kurie, tikisi, kitoms moterims padės apsispręsti dėl savo išvaizdos Naujųjų naktį.

Nebijokite blizgučių

Kristinai parinktas meistrės makiažas – gana ryškus, tačiau neperkrautas. „Darėme vakarinį makiažą, kuriame akcentavome sidabro ir aukso spalvų perėjimą, ir ypač akcentavome aukso atspalvį. Juk Naujieji metai! Šiemet blizgučiai labai madingi, todėl jiems neatsispyrėme ir mes. Blizgesio nėra itin daug, mat tai – ne karnavalinis makiažo variantas, o tiesiog šventinis“, – apie akių vokų dažymą sakė Kristina.

K.Ivanova pasakojo, kad be blizgučių ant vokų, spindesio galima įžvelgti ir ant veido odos: „Odos efektas – švytintis, nes ir nosytė, ir žandai buvo padaryti šiek tiek „švytintys“, oda – ne matinė. Šventiniam vakarui toks švytėjimas – išties suteiks žavesio.“

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ilgos išraiškingos blakstienos

Naujiesiems metams Kristina ir meistrės ragina nebijoti išbandyti priklijuojamų blakstienų – šios žvilgsniui suteiks ryškumo, išskirtinumo.

„Juk ne visada norisi tokių ilgų blakstienų, tačiau Naujiesiems metams, tokiai progai – tikrai galima! Pasirinkome ilgesnes, kuokštelines blakstienas, tačiau atrodančias gana natūraliai arba panašiai, kaip priauginus“, – dėstė Kristina.

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Karališkai raudonos lūpos

Lūpas buvo nutarta išryškinti raudona spalva, tačiau ne tamsia, o šviečiančia drąsiu oranžiniu prieskoniu. Kristinos teigimu, šį sezoną oranžinė spalva dažant lūpas – išties madinga, todėl neišdrįsusioms jos pabandyti, pats metas pasidažyti bent jau pasirenkant tokį, šiek tiek „saugesnį“ variantą kartu su raudonu atspalviu.

„Lūpoms pasirinkome karališkąją raudoną – atspalvį išgavome iš kelių spalvų lūpų dažų. Norėjome tikros raudonos su šiek tiek oranžinio atspalvio. Ji atrodo tarsi ryški raudona, tačiau pulsuoja ir oranžine. Tokie spalvų perėjimai iš vienos į kitą – labai madingi, galima sakyti, tai jau – klasika“, – mirkteli.

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Valiūkiška šukuosena pašėlusiai nakčiai

Meistrė Žilvija naujamečio vakaro šukuosenai pasiūlė pasidaryti kasą, tačiau – ne bet kokią. Nors šį sezoną, anot Kristinos, vėlgi labai madingi kuodeliai, naujamečiam vakarui buvo nuspręsta pasiūlyti kiek valiūkiškesnę šukuoseną.

„Jeigu gerai pasižiūrėtume į šukuoseną, pamatytume, kad ji – tarsi šiek tiek netvarkinga, „neprilaižyta“. Nenorėjome ir „saldžių“ garbanų, todėl „lengvas bardakas“ su šventiniu efektu mums pasirodė gana įdomus ir prie makiažo derantis variantas“, – paaiškina ji.

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Netvarkingą“ kasą moterys gali pasidaryti pasitelkdamos fantaziją, kaip kad šįkart padarė ir studijos meistrė. „Pynimas – išties įdomus, atrodo tarsi uodega, sudėliota iš trijų atskirų kasų, sudaromas 3D efektas. Ją taip ir vadiname – „3D kasa“, – šypteli Kristina.

Pašnekovė akcentavo ir praktiškąją tokios šukuosenos pusę: „Tikrai originaliai ir gražiai atrodo, plius – naujametę naktį su tokia šukuosena labai patogu: jeigu snigs ar bus dargana, ji neišsileis, nepaves...“

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Uoga ant torto – ypatingas manikiūras

Na, ir paskutinis akcentas – dailūs nagai. Specialiai šiam įvaizdžiui buvo sukurtas šventinis manikiūras: pasinaudojant nagų daile ir viską vainikuojant blizgančiais papuošimais.

„Prieš šventes merginos nori papuošti save ne tik dailiu drabužiu, makiažu ar šukuosena, bet ir padailinti nagus svarovskio kristaliukais, nagų daile. Populiariausia spalva – raudona bei prancūziškas lakavimas, taip pat dažniausiai išgirstame prašymą nors vieną nagą dekoruoti. Kadangi šis manikiūras buvo darytas specialiai fotosesijai, dekoravome daugiau negu vieną“, – paaiškina.

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Prie tokio įvaizdžio Kristina nusprendė priderinti ryškią raudoną suknelę – ji dera prie sodrios lūpų spalvos, masyvių papuošalų ir neužgožia nereikalingomis papildomomis detalėmis.

„Drabužį pasirinkau pagal savo nuotaiką – nenorėjau labai „saldaus“ įvaizdžio, todėl rinkausi gana griežto kirpimo suknelę. Jos akcentas – ryškiai raudona spalva, tinkanti žiemos šventėms. Prie jos derinau grubius batus – kerziukus, kad vėlgi būtų šiokia tokia atsvara.

Kristina Ivanova / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Visas šis šventinis įvaizdis – labai patogus, toks kartu ir moteriškas, ir itin neįpareigojantis. Svarbu patogiai ir gerai jaustis, tada naujametę naktį bus galima šokti ir trypti iki ryto“, – šypteli Kristina.

Kristina Ivanova pademonstravo naujametinį įvaizdį – makiažą ir šukuoseną (52 nuotr.)
+46