Kristina Ivanova: „Skyrybos nebuvo audringos – mes likome draugais ir verslo partneriais“

Kristina Ivanova / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Kristina Ivanova / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
2016-09-07 11:57
AA

Dar žiemai baigiantis Šri Lankoje prodiuseris Aleksandras Brokas (36) ir grožio studijos vadovė, atlikėja Kristina Ivanova (29) atnaujino sužadėtuvių įžadus, o šią vasarą daugelis laukė jųdviejų vestuvių, tačiau po beveik šešerių metų kartu pora pasuko skirtingais keliais, rašo žurnalas „Žmonės“.

„Moterys, niekada ne vėlu ieškoti savęs. Gyvename tik kartą, o aš savąjį noriu nugyventi nuostabiai. Be Aleksandro“, – pirmą sykį apie išsiskyrimą su sužadėtiniu „Žmonėms“ prabilo dainininkė.

Skyrybos, pasakoja Kristina, audringos nebuvo, todėl skaudulių neliko. Sprendimą skirtis priėmė kartu, o dvejonės ir klausimai: „Ar tikrai Aleksandras yra TAS žmogus?“, „O kokia aš būčiau be jo?“, mintyse esą lankė jau kurį laiką. Viskas lyg ir buvo gerai, tikina, kol nepradėjo kamuoti egzistenciniai klausimai.

Kristina Ivanova / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

„Trūko savęs pažinimo, suvokimo, kad savimi galiu pasirūpinti pati, nes nuo pat vaikystės iki dabar buvau po kažkieno sparneliu. Etapo, kai galėjau pabūti viena, mano gyvenime nebuvo – ir man jo trūko.“

Dar viena priežastis, privertusi porą sukti į skirtingas puses, ta, kad Aleksandras dėl verslo projektų ir karjeros norėjo palikti Lietuvą, o Kristina tokių ambicijų neturėjo. „Meilė baigėsi, tačiau liko pagarba. Mes nebe įsimylėjėliai, o draugai ir verslo partneriai.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“