Kristina Ivanova su mylimuoju Andriumi Broku „Kino pavasario“ atidaryme nuo fotografų nebesislapstė

Kristina Ivanova ir Andrius Brokas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Žinomų žmonių antrosios pusės – vieša paslaptis, nors retas populiarumo spinduliuose besimaudantis pramogų pasaulio atstovas yra linkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą ir meiles. Štai buvusi projekto „ŠarkA“ narė, o dabar įmonės „Culture bridge“ direktorė Kristina Ivanova iškilmingoje 18-ojo „Kino pavasario“ atidarymo ceremonijoje pasirodė kartu su savo mylimuoju Andriumi Broku.

Iki šiol Kristina su Andriumi, net ir lankydamiesi kartu renginiuose, nedemonstruodavo, kad yra pora. Tačiau šį kartą, matyt, padarė išimtį.

A.Brokas, kuris su Egmontu Bžesku buvo įkūręs ir kurį laiką kartu dirbo įmonėje „TV komanda“, ketvirtadienio vakarą kino centre „Forum Cinemas Vingis“ pozuodamas su savo dama atrodė pasitikintis savimi ir slapstytis nuo kamerų neketino. K.Ivanova taip pat maloniai pozavo fotografams.

Andrius ir Kristina poruojami nuo 2011 metų.

Beje, Kristinos Ivanovos apsilankymas kino festivalio atidaryme stebinti neturėtų. Mat, kinas Kristinai - ne tik pramoga, bet ir darbas.

Kaip portalas Žmonės.lt jau rašė, tarptautinius projektus rengianti įmonė „Culture bridge“ šiemet pristatė Mindaugo Urbonavičiaus dokumentinę juostą „Begalinis koridorius“ (angl. „Endless corridor“). Nors Kristina šios įmonės vadove dirba ne vienerius metus, iki šiol visi ją kur kas geriau žinojo kaip dainininkę ar grožio studijos savininkę.

Daugiau apie 18-ojo festivalio „Kino pavasaris“ atidarymo ceremoniją galite pasiskaityti portale Žmonės.lt.

Vilniuje oficialiai atidarytas festivalis „Kino pavasaris“ (84 nuotr.)
+78
Skaitykite daugiau