Kristina Kazlauskaitė viešai pravirko: jaudinanti moters istorija priminė pačios gyvenimo skausmus

Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.
Kristina Kazlauskaitė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-11 11:33
AA

Antradienį LNK televizijos žiūrovai išvys antrąją naujo projekto „Pašėlusios močiutės“ laidą. Pagalbos į močiutes šįkart kreipėsi 24 metų mamytė Sandra. Vyras ją paliko su dviem mažamečiais vaikais ant rankų. Mergina jaučiasi praradusi viltį, nežino, kaip pamiršti buvusį mylimąjį ir pradėti gyvenimą iš naujo.

Besiklausydama Sandros istorijos, Kristina Kazlauskaitė susigraudino: „Nesuprantu, kodėl tokiai jaunai moteriai likimas siuntė tokią begalę išbandymų“. Kristinos akyse pasirodė ašaros.  

Iš tiesų laidos herojės biografija tikrai tinkama trilerio scenarijui. „Vis keikiu save, kad susipažinau su buvusiu vyru. Jei jis nebūtų pasimaišęs, manau daug kas būtų kitaip“, – filosofiškai mąsto šiuo metu du vaikučius prižiūrinti mama. 

Man skaudžiausia tai, kad jis nenorėjo nei vieno iš dviejų vaikų

„Man skaudžiausia tai, kad jis nenorėjo nei vieno iš dviejų vaikų“, – vos Sandrai ištarus šiuos žodžius, Kristina prapliupo verkti. Aktorė sako herojės istorijoje radusi sutapimų su jos pačios gyvenimu, dėl to ir susigraudino. 

„Buvau ką tik pagimdžiusi antrąją dukrą. Į ligoninę atvykęs aplankyti vyras kartu atsivedė meilužę. Man buvo toks šokas, kad tuoj pat ją puoliau. Nesuprantu, kaip šitaip neturėti sąžinės“, – toliau pasakojimą tęsė Sandra visas „Pašėlusias močiutes“ priversdama surimtėti. 

Po šitiek negandų Sandra tikrai nusipelnė džiaugsmo akimirkų. Kaip Kristina, Joana ir Aurelija padėjo jai atsitiesti? Kokių patarimų davė visiškai viltį praradusiai jaunai moteriai? 

„Pašėlusios močiutės” – antradienį, 20.20 per LNK.