Kristina Norvilaitė-Geniušienė pristato dukros įkvėptą parodą

Kristinos Norvilaitės paroda „Viską tau pasakysiu“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Kristinos Norvilaitės paroda „Viską tau pasakysiu“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-31 19:46
AA

Sausio 31 d., ketvirtadienį, galerijoje „Arka“ atidaryta Kristinos Norvilaitės-Geniušienės naujų darbų paroda „Viską tau pasakysiu“.

Kristina Norvilaitė – pripažinta Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Kristina yra baigusi Grafikos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. 

Iki šiol ji surengė virš 40 asmeninių parodų, dalyvavo grupinėse parodose su kitaius menininkais.

„Grafika man – meilė iš pirmo žvilgsnio. Neturiu logiško paaiškinimo, kodėl ją pasirinkau. Visada atrodė, kad tai – mano sritis“, – kūrėja prisipažįsta niekada nedvejojusi dėl savo pasirinkimo. Kai jaučia būtinybę, mėgsta padirbėti ir labai anksti ryte, ir naktį. „Nesu nusistačiusi konkrečių kūrybos valandų – einu ir dirbu“, – anksčiau žurnalui „Žmonės“ pasakojo moteris. 

Kristinos Norvilaitės paroda „Viską tau pasakysiu“/Gretos Skaraitienės nuotr.

Kristina jaučia nuolatinę būtinybę eksperimentuoti, todėl išbando viską – grafikos atspaudais dekoruoja net baldus, sienas, iliustruoja knygas.

„Man atrodo, kad svarbiausia – sau suteikti psichologinę laisvę, praplėsti kūrybos ribas. Aš sau tai leidžiu ir jaučiu, kad skirtingos kūrybos išraiškos formos mane tik praturtina“, – yra sakiusi Kristina.

Naujausia jos paroda „Viską tau pasakysiu“ – įkvėpta dukros Lauros, Šarūno Nako kūrinio Kosminės Vibracijos ir kelionių, Lietuvos muzikų sąjungai pasakojo K. Norvilaitė. 

Kristinos Norvilaitės naujų darbų paroda „Viską tau pasakysiu“ (38 nuotr.)
+32