Kristina Radžiukynaitė: „Gyvenimas slydo iš rankų, bet tada nutiko Justas...“

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / Audriaus Solomino ir Roberto Daskevičiaus nuotrauka
Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / Audriaus Solomino ir Roberto Daskevičiaus nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2021-10-13 19:02
AA

„Labas, partnere, gal jau laikas pasimatyti“, – 2020-ųjų liepą pasirodė žinutė dainininkės ir aktorės Kristinos RADŽIUKYNAITĖS (29) telefone. Tuo metu visad žaviai besišypsanti mergina išgyveno ne patį maloniausią tarpsnį ir nė nenutuokė, kaip būsimas susitikimas su profesionaliu šokėju, choreografu Justu GIRDVAINIU (26) apvers jos pasaulį aukštyn kojomis.

Kai į darbinį pasimatymą paspirtuku atskubėjo graži mergina, Justui viduje iškart kažkas suspurdėjo, tačiau pelnyti simpatiją, o vėliau – šokių projekte suvaldyti užsispyrusią asmenybę nebuvo paprasta. Pora jiedu tapo jau po projekto – kameroms palikus ramybėje, šurmuliui nurimus, dėmesio bangai atslūgus. „Gerbėjai įtikino, kad esame vienas kitam skirti“, – susižvalgę šypsosi.

Prieš pusmetį teigėte esantys draugai. Kada įvyko lūžis ir platoniškus jausmus pakeitė romantiški?

Kristina: Rugpjūtį į socialinį tinklą įkėliau nuotrauką, kurioje su Justu bučiuojamės, ir sulaukiau galybės komentarų, žinučių su klausimais: „Tai kodėl taip ilgai slapstėtės, melavote, jog nesate kartu?“ Nesąmonė! Niekada to nedarėme, neapgaudinėjome ir savo jausmų nuo aplinkinių neslėpėme. Kai mūsų klausė, nebuvome pora. Patys nežinojome, kas tada buvome, ir nenorėjome klijuoti kokių nors etikečių. 

Justas: Kai pandeminė situacija ėmė sparčiai prastėti, Kūčias ir Kalėdas praleidome kartu. Su Kristina vengėme rizikuoti savo šeimų gerove, todėl likome sostinėje. Kiti gal būtų liūdėję, o mums tai buvo pačios gražiausios, linksmiausios ir jaukiausios šventės. Tuo metu abipusė simpatija stiprėjo, jautėme, kad esame daugiau nei bičiuliai, ir pasirodė beprasmiška bėgti nuo užplūdusių jausmų. Vieną vakarą pasiūliau Kristinai mūsų nuotykį kartu tęsti oficialiai.