Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis: „Kiti mūsų meile patikėjo anksčiau“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: Žmonės
2021-10-13 12:00
AA

„Labas, partnere, gal jau laikas pasimatyti“, – 2020-ųjų liepą pasirodė žinutė dainininkės ir aktorės Kristinos Radžiukynaitės (29) telefone. Tuo metu visad žaviai besišypsanti mergina išgyveno ne patį maloniausią tarpsnį ir nė nenutuokė, kaip būsimas susitikimas su profesionaliu šokėju, choreografu Justu Girdvainiu (26) apvers jos pasaulį aukštyn kojomis.

Kai į darbinį pasimatymą paspirtuku atskubėjo graži mergina, Justui viduje iškart kažkas suspurdėjo, tačiau pelnyti simpatiją, o vėliau – šokių projekte suvaldyti užsispyrusią asmenybę nebuvo paprasta. Pora jiedu tapo jau po projekto – kameroms palikus ramybėje, šurmuliui nurimus, dėmesio bangai atslūgus. „Gerbėjai įtikino, kad esame vienas kitam skirti“, – šypsosi.

Abu prisipažįsta, kad viešai dalytis jausmais nėra lengva. „Dabar savo istoriją  pasakojame todėl, kad šis atviras pokalbis gali ką nors įkvėpti meilei“, – sako Kristina.

Gerbėjams pora primena filmo „Purvini šokiai“ herojus – profesionalą ir jo mūzą. „Daug epizodų išties sutampa su mūsų realybe“, – šypteli. Susitikę šokių projekte jie iki šiol treniruojasi – gludina savo aštriuosius kampus. Tiek vienas, tiek kitas – kieto charakterio. Dėl to, sako, buitis jų nekamuoja! Susiremia ragais, praeina kiek laiko, nusiramina, tada drauge piešia, dainuoja karaokę, kuria vaizdo klipus.

„Mūsų poroje viskas natūraliai susiklosto. Kai tvarkomės, tai darome tyliai ir vienas kitam į akis nelendame, bet Justas yra maestro virtuvėje, o aš labiausiai mėgstu imtis vonios kambario. Tarp mūsų mažai nesutarimų, o jei ir gaunu velnių, tai dėl to, kad viską išmėtau ir daiktai gali mano rankose lengvai prapulti. Esu atgrubnagė“, – juokiasi Kristina. „Ji tarsi tornadas, – įsikiša Justas. – Dažnai papildome vienas kitą ir randame daugiau panašumų nei skirtumų. Jei mylime – tai karštai, jei nekenčiame – pasisaugokite, jeigu žliumbiame – irgi iš širdies. “

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“: