Kristina Radžiukynaitė-KaYra: „Tai buvo ne tik netekčių, bet ir atradimų metai“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Žurnalo „Žmonės“ nuotr. / „Scanpix“/AP nuotr.
Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Žurnalo „Žmonės“ nuotr. / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2021-01-06 12:00
AA

„Pergalė – tai euforija, o po jos ateina tuštuma. Matyt, gerokai vėliau suvoksiu, kas iš tiesų įvyko“, – svarsto praėjusių metų pabaigoje LRT televizijos projekte „Šok su žvaigžde“ triumfavusi aktorė, atlikėja Kristina Radžiukynaitė-KaYra (28). Šią sėkmę tarsi gardų pyragaitį ji dalijasi su partneriu profesionaliu šokėju Justu Girdvainiu.

Po ilgo įtempto šokių projekto jai vis dar skauda visą kūną, ji iki ašarų ilgisi teatro scenos, o dabar labiausiai norėtų ramaus laiko prie pianino. Kristina jaučia, kad laikas dainomis papasakoti apie viską, kas susikaupė širdyje, ką išgyveno, neteko ir atrado praėjusiais metais. „Net neabejoju – šie jai bus ne mažiau spalvingi, nes ta trapi moteris trokšta paragauti visko, ką likimas jai siunčia“, – sako žurnalistė Remigija Paulikaitė, kalbinusi viršelio istorijos heroję.

„Šokiai – didelė ir slapta mano aistra, tačiau šioje srityje buvau visiškai žalia, pažeidžiama, nepasitikinti savimi. Kiekvieną kartą atrodydavo, kad iškrisime iš projekto Justas manimi tikėjo labiau nei aš – savimi“, – tarsteli.

Su Justu sukūrėme daug gražių, prasmingų dalykų. Kiekvienas šokis turėjo užkoduotą žinutę.

Iki šiol Kristina niekam nesakė, kad į projektą atėjo turėdama stuburo bėdų, todėl fizine ir psichologine prasme jai tai buvo sudėtingiausias projektas gyvenime. Dar viena problema, prisipažįsta, buvo jos maksimalizmas. Tačiau dėl to nesigaili, „su Justu sukūrėme daug gražių, gilių, prasmingų dalykų. Kiekvienas šokis turėjo istoriją, užkoduotą žinutę. Didžiuojuosi, ką padarėme“.

Dėmesio sulaukė ne tik jųdviejų šokiai, bet ir tarpusavio santykiai... Tačiau Kristina paneigia gandus: „Puikiai sutariame, bet mes ne pora, nemeluoju!“ Nors ir nesigina, kad į jausmus puola stačia galva, savęs netaupo. Dabar bando išmokti elgtis atvirkščiai: gyvenime vadovautis emocijomis ir leisti sau būti laimingai, o santykiuose išlaikyti sveiką protą.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Nors daug kas sako, kad dabar – jos žvaigždžių valanda, Kristina bijo garsiai ištarti, kad yra visai laiminga ir tikrai žino, kad nori gyvenimą semti kibirais, ne saujomis. Ypač dabar, kai visą laiką skiria sau, savęs pažinimui. Nori daug ką išbandyti. O praėję metai suteikė progų pajusti, kad yra labai stipri psichologiškai, tvirta fiziškai ir dar – karinga. „2020-ieji man buvo ne tik netekčių, bet ir netikėtų atradimų metai.“

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“.