Kristina Strolienė su gausia šeima šventes sutiko Tailande: „Vaikai sakė, kad pavogiau Kalėdas“

Kristina Strolienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Strolienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Justė Juškevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2021-12-27 18:33
AA

Rudenį penkto vaiko susilaukę įmonės „Krispo“ įkūrėjai Kristina ir Povilas Stroliai su atžalomis mėgavosi netradicinėmis Kalėdomis – šeima gražiausias žiemos šventes sutiko Tailande. Kristina juokiasi, kad apie tokią gruodžio 25-ąją svajojo tik ji, o kelionės kaip dovanos sulaukę vaikai mielai tokią staigmeną būtų iškeitę į ką nors kitą.

„Jie man sakė, mama, tu, kaip Grinčas, pavogei Kalėdas“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt nusijuokia savo penkias atžalas į įspūdinga šventinę kelionę pasiėmusi K.Strolienė.

Prakalbusi apie didžiąsias metų šventes, Kristina neslepia – jų šeimoje laikotarpis iki Kalėdų – itin darbingas, tad ir puoštis namus septyniukė neskuba. Kristina juokiasi, kad ir galimybė namie pasislėpti nuo šventinio šurmulio juos visuomet vilioja.

„Kalėdinė nuotaika pas mus vyrauja kone visada – jau metų pradžioje darbe pradedame ruoštis šventėms, nes visi procesai užtrunka. Galbūt todėl, kad nuolat gyvename šia nuotaika, namie nesinori jokių dekoracijų, o ir džiugu, kad dėl kelionės vaikai neįkalbinėjo puošti eglutės. Juk gaila žaliaskarės, jei vis vien niekas ja nesidžiaugs, nes šeima gulės po palme. Tai ir nepuošėme“, – šypsosi K.Strolienė.

Kristina Strolienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Nors tėvams dėl kalėdinių maratono darbe švenčių mažiausiai norisi, vaikams Kalėdos, be jokios abejonės, teikia daug džiugesio. Sužinojusios, kad išvyks į Tailandą, K.Strolių atžalos suskubo atšvęsti tradicines šventes su atimaisiais.

„Prieš pat kelionę dukra suorganizavo Kūčių vakarienę, kurios metu ir kalėdaičius laužėme, ir dovanomis keitėmės. Iš tiesų, mes kasmet švęsdavome labai tradiciškai, net po staltiese dėdavome šieną. Vaikams svarbu tos tradicijos, tai norėjo, kad ir šiemet susirinktume su artimaisiais“, – portalui Žmonės.lt atskleidžia laiminga penkių atžalų mama.

Prieš pat šventes į Tailandą išskridusi šeima trijų savaičių atostogoms pasirinko gražiais paplūdimiais garsėjantį Puketą. Kristina šypsosi – kelionę į Tailandą planavo šešiems asmenims, o karantinui uždarius visas sienas, jų šeima pagausėjo.

„Dar kai planavau kelionę, mažylio Vytuko nebuvo net mintyse. Draugai papasakojo, kad Tailande yra vieta, kur vėžliukai ateina dėti kiaušinius, tai pagalvojau, kad būtų smagu ten nuvykti su vaikais… Po to sužinojau, kad ir penktas vaikutis jau pakeliui...“, – šypsosi Kristina.

Kristina Strolienė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.

Į Puketą Stroliai išsiruošė su trijų mėnesių kūdikiu. Nors dažną tėvą tolimos kelionės su vaikais gąsdina, gausiai apdovanota mama nusišypso – skristi į egzotišką šalį su rugsėjį gimusiu mažyliu Vytautu nebuvo sudėtingas išbandymas.

„Dar iki kelionės mane gąsdino tik aplinkinių klausimai. Vos tik pasakydavau, kad vykstame su trijų mėnesių kūdikiu, iškart aplinkiniai reaguodavo: „O Dieve, penki vaikai, o dar vienas iš jų – kūdikis“. Sakiau aš jiems – pamatysite, viskas bus gerai. Nusiteikiau, kad bus gerai, tai taip ir buvo“, – portalui Žmonės.lt sako K.Strolienė.

„Aišku, vaikams tokia tolima kelionė – pirma, tačiau ne kartą esame važiavę didesnį atstumą automobiliu, viskas buvo gerai. O ir trys vaikai jau geba savimi pasirūpinti, lagaminus susidėti, tai yra tik du mažyliai, kuriais reikia pasirūpinti. O ką, juk su dviem vaikais daug kas keliauja“, – priduria ji.

Kristina Strolienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

K.Strolienė atskleidžia, kad prieš kelionę į Tailandą stengėsi nieko neplanuoti. Penkių vaikų mama pasakoja, kad nors keliauti su mažyliais nesunku, grandiozinių planų geriau neturėti.

„Stengiausi nieko neplanuoti, nes su kūdikiu neatspėsi – vieną dieną gali būti ramus, viskas gerai, o kitą – gali niekur nepavykti išeiti. Dėl šios priežasties, išsirinkome gražų viešbutį ant vandenyno kranto, kad tik galėtume mėgautis gražiais vaizdais, jei nepavyktų gretimų salų aplankyti“, – portalui Žmonės.lt sako Kristina.

Nors keliaudami Stroliai aktyvaus laisvalaikio neplanavo, šiandien K.Strolienė džiaugiasi, kad net su kūdikiu pavyksta turiningai leisti laiką, nerti į įvairias veiklas.

„Kas antrą dieną vykstame tai į salas, tai į džiungles. Visi labai laimingi, – nusijuokia ji ir prisipažįsta besidžiaugianti galimybe pabėgti nuo šalčio ir sniego. – O ir vaikai dabar, rodos, net pamiršo tas kalbas apie žiemiškas Kalėdas. Patenkinti pliuškenasi baseine, vos pavyksta iškrapštyti.“

Kristina Strolienė su dukra / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, nors kalėdiniu laikotarpiu Tailande atostogaujantys Stroliai nuo žiemos šalčių pabėgo, švenčių tradicijos su jais atkeliavo iki pat Puketo. Kristina pasakoja, kad į egzotiškąją šalį su savimi atsiskraidino net kalėdaičius, kuriais šeima dalijosi šv. Kūčių vakarą.

„Iš tiesų, turime dar vieną tradiciją, kasmet prie stalo, nukrauto valgiais, diskutuojame ir dalinamės pastebėjimais, sukauptais per metus. Tikrai šios tradicijos jokioje šalyje nepavyktų sulaužyti“, – šypsosi K.Strolienė ir pasidžiaugia galėjusi pabėgti ne tik nuo šalčio, bet ir patiekalų gaminimo rūpesčių.

„Taip smagu, kad pagaliau galiu pasimėgauti geru maistu ir dėl to nereikia sukti galvos“, – juokiasi Kalėdas Tailande sutikusi Kristina.

Fotogalerija:

Kristinos Strolienės atostogos Tailande (18 nuotr.)
+12