Kristina Zmailaitė pakeitė įvaizdį: nauja šukuosena suteikė daugiau jaunatviškumo

Kristina Zmailaitė/ Organizatorių nuotr.
Kristina Zmailaitė/ Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-10-21 08:12
AA

Žinoma operos solistė Kristina Zmailaitė dar niekada nebuvo taip trumpai apsikirpusi. Ryžtis išvaizdos pokyčiams artistė, kaip sako ji pati, sumanė vardan kasdienio patogumo. Tačiau jos pačios nuostabai iš kolegų sulaukusi kaip niekad daug komplimentų.

„Nesu iš tų žvaigždžių, kurios savo išvaizdos permainomis siektų daugiau dėmesio ar reklamos. Man viso to nereikia. Pasirinkau trumpų plaukų kirpimą, kad kasdien būtų greičiau ir patogiau pačiai susikurti norimą šukuoseną. Net nesitikėjau, kad tiek daug žmonių sakys, kad naujasis įvaizdis mane gerokai jaunina“, – šypsosi K. Zmailaitė.

Moteris ne tik pasirinko trumpų plaukų kirpimą, bet ir gerokai pasišviesino spalvą. Naująjį operos solistės įvaizdį sukūrė jos ilgametė plaukų meistrė Rūta Morozovienė. „Kiekvienai moteriai svarbu turėti meistrą, kuriuo galėtų pasitikėti“, – neabejoja K. Zmailaitė.

Kristina Zmailaitė su dukra Elžbieta/ Organizatorių nuotr.

Žinoma moteris sakė, kad ne tik scenoje, bet ir gyvenime renkasi elegantiškus, klasikinio stiliaus drabužius. „Vertinu laiko patikrintą muziką ir aprangą“, – neslepia artistė, niekad nesivaikanti paskutinių mados tendencijų.

K. Zmailaitė sako, kad eidama į sceną ar renginį trumpus plaukus susisega ir iš priekio ji atrodo tarsi susisukusi kuklų balerinos kuodelį. „Pasirodo, turint ir trumpus plaukus, galima transformuoti šukuoseną ir kaskart atrodyti vis kitaip“, – džiaugiasi šiuo metu naujus scenos pastatymus repetuojanti dainininkė.

Jos naująją šukuoseną pirmasis sutuoktinis, taip pat garsus operos solistas Edmundas Seilius: „Pamenu, kai grįžau iš kirpyklos, Edmundas pasakė: „Gražiai moteriai viskas tinka!“. Kristina priduria, kad jos sutuoktiniui, kaip ir daugeliui vyrų, labiausiai patinka ilgi moterų plaukai.

Dėl savo jaunatviškos išvaizdos 45-erių operos solistė kaltina genus. „Pati specialiai nieko nedarau, kad išlikčiau kuo jaunesnė ir lieknesnė. Net po antrojo gimdymo, papildomi kilogramai kažkaip labai greitai nejučia ištirpo. Gal dėl bemiegių naktų? O dienomis ne visada spėdavau pavalgyti“, – prisimena motinystę ir karjerą puikiai suderinanti moteris.