Kristinai Ivanovai senos nuotraukos sukėlė šypseną: „Kai man 19-ika ir nežinau, ką apsirengti“

Kristina Ivanova  / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-16 10:23
AA

Turbūt kiekvienas mėgstame bent retkarčiais pasižiūrėti senas savo nuotraukas – jos sukelia šypseną, priverčia prisiminti pačius nutrūktgalviškiausius nuotykius, o kartais tiesiog primena... stilių, kuris dabar gali priversti kvatotis.

Grupės „Magnit“ atlikėja Kristina Ivanova  (28) savaitgalį pasižvalgė po senas nuotraukas, kurios jai sukėlė šypseną.

„Savaitgalį gerokai pasikuitėm po nuotraukų archyvą ir štai kokių stiliaus perliukų atradome.  Nuotrauką galima pavadinti kai man devyniolika ir nežinau, ką apsirengti“, – su šypsena apie senas nuotraukas pakomentavo pati K.Ivanova.

Nuotraukose ji įamžinta vilkinti ryškią dryžuotą palaidinę ir trumpus džinsinius šortus, avinti geltonus aukštakulnius bei seginti įmantrų diržą.

Toks stilius K.Ivanovai sukėlė šypseną – vis dėlto per devynerius metus jos garderobas gerokai pasikeitė.

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.

„Sėdėjau savaitgalį prie nuotraukų archyvo, tad radau daug nuotraukų „perliukų“ – jas taip vadinu todėl, kad pasižiūrėjus į drabužius, nesupranti, kas tuo metu dėjosi mano galvoje: toks spalvų kratinys, pilna nereikalingų detalių, svarbu, kad viskas žibėtų...“ – juokėsi Žmonės.lt kalbinta K.Ivanova.

Vis dėlto šios nuotraukos patraukė akį ne tik dėl stiliaus: „Atkreipiau dėmesį į savo ilgas kojas nuotraukoje ir pagalvojau, kad senokai nedėvėjau nieko tokio, kas jas atidengtų, todėl reikia šią klaidą ištaisyti.“

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.