Kristinos Ivanovos grupė „Magnit“ pirmą kartą pasirodė su naujomis narėmis be Lauros Navikaitės

Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys su grupe „Magnit“ / BTV nuotr.
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys su grupe „Magnit“ / BTV nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-01-26 09:54
AA

Žmonės.lt jau rašė apie „Magnit“ naujienas – Kristinos Ivanovos merginų grupę paliko Laura Navikaitė, o prisijungė žinoma atlikėja ir modelis Ingrida Kazlauskaitė bei „Auksinio choro“ solistė Donata Ramanauskaitė.

Antradienio vakarą televizijos žiūrovai žaidime „Ant liežuvio galo“ galės išvysti ir naująsias grupės nares, ir senbuves – Kristiną Ivanovą bei Emiliją Katauskaitę. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Laura Navikaitė paliko Kristinos Ivanovos grupę „Magnit“: „Mano gyvenime daug kas pasikeitė“

Naujame žaidime, kuriam diriguoja radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, merginų grupė susirungs su kita puikiai nusiteikusia komanda – prieš jas žais šokėjai Andrius Butkus ir Vytautas Mackonis, atlikėja Eglė Jakštytė.

Grupė „Magnit“ laidoje „Ant liežuvio galo“ / BTV nuotr.

Žavingas grupės merginų įvaizdis filmavime abejingais nepaliko nė vieno vaikino. Ypač nuotaikingoje dvikovoje susirungė du buvę šokių partneriai – I.Kazlauskaitė ir V.Mackonis, kuris net buvo linkęs džentelmeniškai nusileisti savo žaviai buvusiai kolegei.

„O ką tu jam leisi mainais?“ – nepraleido progos įsiterpti ir laidos vedėjas R.Mackevičius. „Po laidos – viską, ką tik norės“, – koketiškai šypsodamsi atsakė I.Kazlauskaitė, sukeldama plojimų audrą.

„Jis savo rankas ant manęs jau tiek laikė, kad nieko čia naujo“, – nusijuokė atlikėja, kai radistai liepė V.Mackoniui rankas pagal taisykles atitraukti toliau nuo varžovės.

Grupė „Magnit“ laidoje „Ant liežuvio galo“ / BTV nuotr.

Nuotaikingoje BTV laidoje žaidėjai turi kuo greičiau pasakyti, kas jiems sukasi ant liežuvio galo. Prieš kiekvieną laidą atsitiktinai apklausiami 100 žmonių, ir studijos žaidėjų atsakymai turi sutapti su daugiausiai kartų pasikartojusiais respondentų variantais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grupės „Magnit“ naujiena: kartu dainuos Ingrida Kazlauskaitė, bus ir daugiau narių

„Magnit“ pirmą kartą eteryje pasirodė su naujomis narėmi (47 nuotr.)
+41