Kristinos Orbakaitės poelgis supykdė ukrainiečius – kaltinama okupantų palaikymu

Kristina Orbakaitė su mama Ala Pugačiova / Socialinių tinklų nuotr.
Kristina Orbakaitė su mama Ala Pugačiova / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-02 18:25
AA

Lietuviškų šaknų turinti atlikėja Kristina Orbakaitė nustebino akibrokštu – nemokamai dalino bilietus į savo koncertą, skirtą palaikyti rusų karių šeimas Ukrainoje. Toks jos elgesys supykdė ukrainiečius, kurie K.Orbakaitę kaltina palaikant Rusijos karą prieš Ukrainą.

Ukrainos naujienų portalas Unian.net skelbia, kad Rusijos muzikos estrados žvaigždės Alos Pugačiovos dukra Kristina Orbakaitė savo veiksmais parodė, kad ji – Rusijos pusėje.

K.Orbakaitė atidavė 50 bilietų į savo koncertą Sankt Peterburge šeimoms, kurių atstovai šiuo metu kariauja Rusijos kare prieš Ukrainą.

Kristina Orbakaitė / Socialinių tinklų nuotr.

Pasak Sankt Peterburgo įstatymų leidžiamosios asamblėjos deputato Konstantino Čebykino, jis asmeniškai kreipėsi į dainininkę su prašymu paaukoti bilietus Rusijos kare prieš Ukrainą kovojančių karių šeimoms. Pasak politiko, su juo susisiekė K.Orbakaitės atstovai ir jo prašymą išpildė.

Portalas Unian.net skelbia, kad po tokio K.Orbakaitės gesto, deputatas tiki, jog ši palaiko karinius Rusijos veiksmus Ukrainoje. Taip pat pažymi, kad Sankt Peterburge greitu metu įvyksiantis koncertas yra vienintelis šalyje, kurio K.Orbakaitė neatšaukė.

Maksimas Galkinas, Ala Pugačiova ir Kristina Orbakaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Šie K.Orbakaitės veiksmai nustebino ne vieną, juk jos motina Ala Pugačiova smerkia rusų invaziją į Ukrainą. Ji dar 2022 metų vasario mėnesį paliko Rusiją ir su vyru Maksimu Galkinu persikraustė į Izraelį. M.Galkinas ne kartą aukojo Ukrainos pabėgeliams ir viešai smerkė Rusijos režimą.