Kristupas Krivickas su šeima švenčia sūnaus vienerių metų gimtadienį ir įkvepia užkluptus likimo išbandymo

Kristupas Krivickas su žmona Jurgita ir sūnumi Augustu / Asmeninio albumo nuotr.
Kristupas Krivickas su žmona Jurgita ir sūnumi Augustu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-27 12:37
AA

Vieneri! Žurnalistas, prodiuseris Kristupas Krivickas (38) su žmona Jurgita (34) itin giedrai nusiteikę šiomis dienomis –  gegužės 26-ąją jų sūnui Augustui sukako vieneri metai.

Visiškai kitoks žinomos šeimos laikas buvo prieš metus, pasak Kristupo – Jurgita buvo paskendusi ašarose, jis pats – beprotiškame nerime: poros kūdikis gimė per anksti, svėrė 1 kg 300 g, tad visi stojo į kovą dėl išgyvenimo.

Kauno klinikos ilgam tapo Krivickų šeimos namais – į tikruosius Vilniuje Jurgita su sūnumi grįžo liepos gale.

Krivickų šeima neišnešiotukų šventėje Kauno klinikose / Asmeninio albumo nuotr.

Kitą dieną po gimtadienio, šeštadienį, Krivickai vėl skubėjo į Kauno klinikas, tik šį kartą – su šviesiu jausmu ir ramybe širdyje. Ten buvo surengta ankstukų šventė, į kurią rinkosi jau užaugę neišnešiotukai, jų tėvai ir artimieji padėkoti gydytojams, pasidžiaugti šviesia ir gražia dramos pabaiga.

„Pernai šventės šurmulį Jurgita girdėjo pro klinikos langus, tačiau kviečiama į ją nėjo – tikrai būsena buvo toli gražu nešventiška, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Kristupas Krivickas. – Šįmet mes patys su šeima šventėje dalyvaujame, jaučiamės įpareigoti likimo siųsto išbandymo dabar įkvėpti kitus žmones, būti jiems švyturiu, pavyzdžiu, teikiančiu vilties“.

Kristupas mato didžiulę prasmę tame, kad atvirai dalinosi dramatiškais, o dabar jau smagiais šeimos išgyvenimais. Dėmesio ir palaikymo reikia įvairiems projektams, kurie skirti spręsti įvairias ankstukų problemas. Pavyzdžiui, būtent privačios iniciatyvos dėka buvo įkurtas „Mamos pieno bankas“. Tai asociacijos „Padedu augti“ sumanymas padėti naujagimiams, nes ne visos mamos streso apimtos turi pieno, o jis – vienas svarbiausių mažylių sveikatos šaltinių.

„Su Dievo pagalba, medikų profesionalumu, žmonių palaikymu išgyvenome, todėl dabar ir patys norime prisidėti prie to, kas įkvepia viltį kitiems, patekusiems į dramatišką situaciją“, – sakė Kristupas Krivickas.

Šiandien Augustas – sveikas, ramus, gerokai ūgtelėjęs. Jis kiekvieną dieną šeimą džiugina savo reakcijomis į aplinką. Berniukas turi šaunią žaidimų draugiją – seseris Atėnę (12), Eladą (9) ir Faustą (6).

„Gražu žiūrėti, kaip jis reaguoja seserims grįžus iš mokyklos – spurda, plasnoja rankomis, kojomis, krykštauja. Vaikai lyg teletabių būrys – supranta vienas kitą iš kūno kalbos, balso intonacijos, pagauna vienas kito žaismingas gaidas“, – apie kasdienį džiugų reginį pasakojo Kristupas.

Šeštadienį po vizito į Kauno klinikas šeima vyks ir zoologijos sodą. Tai simbolinė viešnagė, nes būtent čia prieš metus Jurgita pasijuto blogai ir atsidūrė ligoninėje. Tik šį kartą apsilankymas zoologijos sode – šviesus, ramus ir džiaugsmingas.

Dviguba Kristupo ir Jurgitos Krivickų šventė (36 nuotr.)
+30