Kultinės vokiečių grupės „Rammstein“ vokalistas atsakė gerbėjui, susirūpinusiam, kad jį reikia gelbėti nuo Rusijos įžymybių

Till Lindemannas / „Scanpix“ nuotr.
Till Lindemannas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-01 11:09
AA

Ne veltui kultinės Vokietijos industrinio metalo grupės vokalistas, vadovas ir tekstų autorius Till Lindemannas (54) garsėja šokiruojančiais pasirodymais, paprastai lydimais ugnies ir fejerverkų bei svyruojančiais ant vulgarumo ribos.

Kad Till Lindemannas mėgsta pokštauti ir gyvenime, įrodė savo atsakymu į vieną gerbėjo pajuokavimą, neva vokietį reikia gelbėti nuo Rusijos garsenybių.

Istorija prasidėjo liepos 27 d. Azerbaidžano sostinėje Baku surengta iškilminga 2-ojo tarptautinio muzikos festivalio „Žara“ atidarymo ceremonija. Po jos buvo surengtos dūzgės. Jų metu Till Lindemanas visą vakarą bendravo su Ukrainos dainininke, 2009 m. dalyvavusia „Eurovizijos“ dainų konkurse Svetlana Loboda (34).

Liudininkų teigimu, jiedu nesiskyrė nė minutei ir nenuleido vienas nuo kito susižavėjusių akių. Vakarėlį atlikėjai paliko drauge.

Netrukus ir pati Svetlana Loboda įpylė žibalo į ugnį paviešindama nuotrauką su „Rammstein“ atlikėju.

„Meilė užklumpa netikėtai, kai jos visai nelauki“, – prie nuotraukos parašė moteris, tuo sukeldama jos sekėjų nuostabą, kai kurios gerbėjos net neslėpė pavydo.

Su Till Lindemannu fotografavosi ne viena Rusijos žvaigždė – juk „Rammstein“ grupę garbina milijonai visame pasaulyje. Vienas Till Lindemanno gerbėjas paprašė socialinėje paskyroje du kartus sumirksėti, jeigu jis per festivalį bus paimtas įkaitu. Nežinia kaip vokietis išskyrė iš tūkstančių komentarų būtent šį, tačiau vokalistas ėmė ir padarė, kaip paprašytas.

Jis nusifilmavo neva prašantis pagalbos – du kartus sumirksėjo. Rankose dar laiko raštelį su užrašu „Help“.

Grupės "Rammstein" vokalistas Till Lindemannas (6 nuotr.)