Kultinio Kalėdų hito autorė Mariah Carey prisipažino, kad šventinė muzika jos namuose skamba nuolat

Mariah Carey / Vida Press nuotr.
Mariah Carey / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-12-31 16:02
AA

1994-aisiais „All I Want For Christmas Is You“ atsidūrė hitų sąraše ir nuo to laiko Mariah CAREY (48) – kone toks pats Kalėdų simbolis kaip elfai ir elniai. Bet naujajame albume – nė žodžio apie šventes.

„Merry Christmas“, iš kurio ir minėtoji daina, tapo visų laikų populiariausiu Kalėdų albumu – pasaulyje jo parduota per 15 milijonų. Nuo lapkričio vidurio „All I Want For Christmas Is You“ jau skamba visur, o šiemet dainininkė pajuokavo: įrašė garsiąją dainą kartu su vaikais – dvyniais Moroccanu ir Monroe (7).

 Ir pasidalijo filmuku instagrame.Mariah įsitikinusi, kad jos ir komiko Nicko Cannono vaikai (Rocas ir Roe, kaip meiliai juos vadina) turi gabumų muzikai, tačiau visa tai reikia derinti su atžalų tėčiu, su kuriuo ji išsiskyrė prieš ketverius metus. Bet niekas negali uždrausti mamai su atžalomis pramogauti – vieną dainą jie įrašė jau pernai, taip pat pernai Monroe pakilo į sceną ir kartu su mama sudainavo „Always Be My Baby“.

Prieš kelerius metus Mariah mokė vaikus skambinti pianinu, tačiau jie dar buvo maži. Kol kas brolis ir sesuo labiau mėgsta gimnastiką ir karatė, bet muzika supa visada. Ypač Kalėdų metu: dainininkė, gruodžio 25-ąją tradiciškai praleido snieguotame Aspene su artimiausiais bičiuliais ir šeima, sakė, kad šventinės dainos jų namuose skamba be perstojo. Kalėdas ji dievina ir nori, kad visiems būtų linksma, todėl negaili dovanų. Tai vienintelis laikas, kai su malonumu vaikšto po parduotuves ir perka dovanas. Ir labiausiai mėgsta tai daryti Aspene. Ko iš mylimųjų tikėjosi gauti pati? „Briliantų, žinoma, – kvatoja popmuzikos diva. – Bet jei kas nors negali jų padovanoti, pakaks ir gražaus atviruko.“

Vis dėlto dar vieno kalėdinio albumo ji neketina įrašyti (ir taip išleido du: minėtąjį „Merry Christmas“ ir 2010 metais – „Merry Christmas II You“). Bet praėjusį mėnesį nudžiugino gerbėjus nauju albumu „Caution“ – pirmuoju per ketverius metus, sudarytu iš naujų dainų. Juk jos gyvenime tiek daug visko nutiko – galutinai išsiskyrė su Nicku, spėjo susižadėti ir išsiskirti su australų milijardieriumi Jamesu Packeriu, prisipažino serganti maniakine depresija, ėmė susitikinėti su savo grupės šokėju Bryanu Tanaka (35), atsikratė antsvorio. Žodžiu, ji tikrai turi apie ką dainuoti, o Kalėdas tiesiog švenčia.