Kur daugiausia gyvena didžiakrūčių moterų?

Raudoni apatiniai / „Shuterstock“ nuotr.
Raudoni apatiniai / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2015-04-20 21:00
AA

Pikantiška apklausa atskleidė, kuriose šalyse gyvena daugiausia moterų, besipuikuojančių iškiliais apvalumais. Bandysite atspėti?

Puslapyje unilad.co.uk skelbiami rezultatai, kuriuos nulėmė vyriškoji giminė, išsirikiuoja štai taip:

 1. Suomija
 2. Rusija
 3. Norvegija
 4. Švedija
 5. Jungtinės Amerikos Valstijos
 6. Vokietija
 7. Kolumbija
 8. Venesuela
 9. Vengrija
 10. Islandija

Tiesa, kiek tame teisybės, pasakyti sunku. Juolab, kad apklausos kriterijai išlieka mįsle – kiek vyrų apklausta, kokios krūtinės (natūralios ar silikoninės) vertintos. Ir greičiausiai ne vienos šalies moterys paprieštarautų tokiems rezultatams, pavyzdžiui, tos, kur atliekama daugiausia plastinės chirurgijos stebuklų.

Taip pat skaitykite: Nuoga realybė: 100 moterų išdrįso parodyti, kaip atrodo natūrali krūtinė

Tiesa, dar 2012-aisiais žiniasklaidos priemones apskriejo gana pikantiškas žemėlapis (sudarytojas vokiečių laikraštis „Bild“, beje, tai galima vadinti TargetMap.com anksčiau paskelbta kopija). Jame atitinkama spalva buvo pažymėtos šalys, kuriose gyvena neva daugiausia didžiakrūčių. Didžiausias krūtis esą turi rusės, švedės, norvegės ir suomės. Joms nusileidžia amerikietės ir vokietės. Mažiausios – daugelio afrikiečių, kinių, mongolių, perujiečių, boliviečių, indoneziečių krūtinės.

Taip pat skaitykite: Stiliaus triukai, kurie vizualiai padidina krūtinę

Krūtinė / Fotolia nuotr.

Beje, pateikiame dar vieną krūtingųjų šalių dešimtuką (therichest.com). Šiose šalyse gyvena daugiausia dirbtinės krūtinės atstovių:

 1. Jungtinės Amerikos Valstijos
 2. Brazilija
 3. Meksika
 4. Vokietija
 5. Ispanija
 6. Kolumbija ir Venesuela
 7. Rusija
 8. Kanada
 9. Didžioji Britanija
 10. Graikija

Taip pat skaitykite: Norite sutvirtinti krūtinės raumenis? Padės specialios jogos pozos

Greičiausiai pagrįstai amerikietės piktinasi, nebūdamos pirmojo (aukščiau skelbto) sąrašo viršūnėlėse – ten jos tik penktos...

Beje, ar žinote, kad Annie Hawkins-Turner, geriau žinoma kaip Norma Stitz, yra didžiausių natūralių krūtų savininkė? Ji gyvena Amerikoje, o krūtinės dydis siekia tikrai neregėtas aukštumas. Ar teko girdėti tokį skaičių 102ZZZ? Beje, visa tai ir sveria net 25 kg.

Krūtinė / Fotolia nuotr.

Dėmesio ir toms, kurios nori išlaikyti dailią krūtinę. Mokslininkai iš Švedijos Lundo universiteto tikina, kad kuo daugiau kavos geriate, tuo labiau reikia susitaikyti su mintimi, kad krūtinė laikui bėgant mažės. Taigi, jeigu kasdienė kavos dozė netelpa trijuose puodeliuose... Metas daryti išvadas!