Kur dingsta „Victoria's Secret“ modelių apvalumai nulipus nuo podiumo?

Álessandra Ambrosio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Álessandra Ambrosio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-29 18:11
AA

„Victoria's Secret“ modeliai ne kartą tituluoti seksualiausiais pasaulio modeliais, o per kasmetinį šou demonstruoja nepriekaištingas figūras ir pavydėtinus apvalumus.

Tačiau palyginus manekenių nuotraukas, kuriose jos užfiksuotos paplūdimyje arba po drabužiais nedėvinčios liemenėlės, kažkodėl krūtinė yra bent keliais dydžiais mažesnė negu ant „Victoria's Secret“ podiumo. Na, bent jau galima įžvelgti vieną neginčytiną faktą – krūtinę pakeliančios „Victoria's Secret“ liemenėlės tikrai daro stebuklus.

Behati Prinsloo / „Scanpix“/„Sipa Press“ ir AOP nuotr.

Vien ant mano užpakalio ir kokie 20 sluoksnių makiažo, – atskleidė Selita Ebanks.

Štai dainininko Adamo Levine'o sužadėtinė, „Victoria's Secret“ angelas Behati Prinsloo per kasmetinį šou žavėjo iškilia krūtine, o paparacų nuotraukose iš Šv. Bartolomėjaus salos, kur manekenė vilkėjo vien bikinį, jos krūtinė beveik plokščia...

Kiti „Victoria's Secret“ modeliai taip pat turi kur kas mažesnes krūtines, o ant podiumo sukuriama akį traukiant iliuzija. Štai buvęs „Victoria's Secret“ modelis Selita Ebanks 2010-aisiais sakė, kad už išryškintus moteriškus apvalumus dėkoti reikėtų ne vien liemenėlėms su pakietinimu, bet ir vizažistams. „Visa esmė yra ant podiumo sukurti tobulo kūno iliuziją. Žmonės nesuvokia, tačiau vien ant mano užpakalio ir kokie 20 sluoksnių makiažo“, – atskleidė manekenė.

Žmonės.lt kviečia galerijoje palyginti, kaip garsių manekenių krūtinės atrodo merginoms žengiant „Victoria's Secret“ podiumu ir nulipus nuo jo.

Gundančios „Victoria's Secret“ modelių krūtinės – tik optinė apgaulė? (16 nuotr.)
+10